"Annels" pievilcīgie piloti un skaistās stjuartes garantēs pozitīvas emocijas, neaizmirstamas sajūtas un satriecošus foto 


Lai gan Annels atrakcijas bieži tiek asociētas ar bērniem, piedāvājumā ir atrakcijas, kas piemērotas tieši pieaugušajiem. Dalība festivālā "Erots" Annels atrakcijām ir jau gandrīz tradicionāla. Katru gadu darbinieki ir tērpušies atbilstoši kādai tematikai, piemēram, medmāsas, mūķenes, policisti u.tml. Šogad apmeklētājus sagaidīs Annels pievilcīgie piloti un skaistās stjuartes.


Festivāla ietvaros apmeklētājiem būs iespēja apmeklēt Latvijā unikālo atrakciju Rodeo Villijs. Atšķirībā no tradicionālās Rodeo atrakcijas, šeit dalībnieku uzdevums ir noturēties un nenokrist no milzu dzimumlocekļa. Pozitīvas emocijas, neaizmirstamas sajūtas un satriecoši foto garantēti! Bez Rodeo Villija apmeklētājiem festivālā būs iespējams arī pārbaudīt savu veiksmi un precizitāti, izmēģinot kādu no balvu atrakcijām. Festivāla tematikai un auditorijai pieskaņotās balvas saņem visi dalībnieki atkarībā no sasniegtā rezultāta.

"Annels atrakcijas" darbojas jau 25.gadu un ir lielākais atrakciju iznomātājs Latvijā, nodrošinot atrakcijas visdažādākajiem pasākumiem – sporta spēlēm, bērnu ballītēm, vecmeitu/vecpuišu ballītēm, pilsētas svētkiem utt. Annels piedāvā arī bērnu izklaides centrus Rīgas lielveikalos, kā arī atrakciju, rotaļu istabu un cita inventāra ražošanu un remontu.

Rodeo Villija video

Plašāka informācija:

www.annels.lv
facebook.com/AnnelsLV
instagram.com/Annels_LV/

372153279_9880.jpg
418323617_9880.jpg
1310247527_9880.jpg