DJ Gustavito sola dinamisku ballīti festivālā “Erots 2020”


Apvienot mākslinieku priekšnesumus ar ballīšu atmosfēru uz “Erota” centrālās skatuves šogad apņēmies ballīšu lauva DJ Gustavito. Mākslinieciski kvalitatīvie priekšnesumi uz festivāla centrālās skatuves mīsies ar karstām apmeklētāju dejām un draiskām aktivitātēm. Nāc un izbaudi pikantu piedzīvojumu pieaugušajiem 21. un 22. februārī Ķīpsalas hallē!


“Erota” centrālā skatuve būs vieta ne tikai krāšņiem erotiska rakstura un mākslinieciskiem šoviem, bet arī klubiņš, kur ļauties enerģiskām dejām un iesaistīties aizraujošos konkursos ar pikantām balvām. “Šogad dejas būs vairāk un ilgāk! Bieži vien pēc “Erota” apmeklētāji devās turpināt ballīti kādā no Rīgas naktsklubiem. Šoreiz nekur nebūs jādodas! Mēs ar Dj Get Dizzy sarīkosim ballīti līdz pat trijiem naktī turpat Ķīpsalas hallē,” sola pazīstamais latviešu izklaidētājs, sieviešu mīlulis DJ Gustavito.

Gustavs Vītoliņš jeb DJ Gustavito ir viens no populārākajiem un meistarīgākajiem dīdžejiem Latvijā. Divdesmit gadu laikā viņš ir izklaidējis cilvēkus lielākajos Latvijas klubos un festivālos, kā arī ASV, Taizemē, Francijā, Lielbritānijā, Vācijā, Somijā, Krievijā, Baltkrievijā u. C. Viņš ir bijis pazīstamā un leģendārā latviešu naktskluba “Nautilus” rezidents, bet kopš 2006. gada Gustavs darbojas naktsklubā “Coyote Fly”. Turklāt viņam nav sveša pieaugušo izklaides industrija – no 2016. gada Gustavs kopā ar latviešu šovgrupu “Male Empire Night out Show” ir sniedzis vairāk nekā 100 šovus ASV un 50 – Eiropā.

“Erots” nav tikai pasākums, tas ir piedzīvojums! 21. un 22. februārī perfekti vīriešu un sieviešu augumi striptīzšovos un priekšnesumos visām gaumēm, meistarklases, galvu reibinoša ballīte, nozares zinošāko pārstāvju konsultācijas un konkursi ar vilinošām balvām! Festivāls ir piemērots gan vienam apmeklētājam, gan pārim, gan draugu vai paziņu kompānijai. Satiec valdzinošus skatuves māksliniekus un nofotografējies ar viņiem, iztrakojies deju zonā, piedalies aizraujošos konkursos ar vilinošām balvām! “SexyStyle Academy” zonā izzini baudas anatomiju un labsajūtas psiholoģiju un saņem iedvesmu jauniem seksīgiem eksperimentiem. Izbaudi, izzini un iedvesmojies!

Festivālā “Erots” varēsi arī izvēlēties erotisko veļu, dažnedažādas rotaļlietas mīlas izpriecām, masāžas eļļas, intīmās labsajūtas līdzekļus, pieaugušo filmas un citas pavedinošas lietas.

Ja vēlies būt pavisam tuvu māksliniekiem un gūt pavisam īpašu pieredzi, iegādājies VIP biļeti, kas nodrošinās vietu blakus galvenajai skatuvei.
Ieeja no 18 gadu vecuma! Biļetes pieejamas “Biļešu servisa”’ kasēs visā Latvijā (www.bilesuserviss.lv), kā arī www.bezrindas.lv. Festivāla biļete derīga vienreizējai ieejai vienā no pasākuma dienām. VIP biļete derīga izvēlētajai pasākuma dienai, izvēlētajam cilvēku skaitam.

Erotikas festivālu “Erots” organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. Pasākumu atbalsta “Sexy Style”, “One Touch”, “SM-studio” un “Bellevue Park Hotel Riga”. Informatīvie atbalstītāji: “TVNET”, “Travelnews.lv”, “Žirafe”, “Tauta.lv”, “Draiskajiem”, “Radio NABA”, “Vipi.lv”, “slavenibas.lv”, “krusttevs.com” un “CityRiga.lv”.

“Erota 2020” norises laiki:
21. februāris 20.00–03.00
22. februāris 19.00–03.00

Plašāka informācija: www.erots.lv, facebook.com/ErotsLV/ un instagram.com/erots.lv/

Plašāka informācija par DJ Gustavito: 
www.djgustavito.com
www.youtube.com/djgustavitolatvia
www.facebook.com/DjGustavito
www.twitter.com/DJGustavito
instagram.com/djgustavito/

429858492_9849.JPG
929854460_9849.jpg
853294965_9849.jpg