Baudi vai Zaudē!


Libifeme un Libimasculine ir īpaši izstrādāti produkti lai rūpētos par sievietes un vīrieša seksuālo veselību un seksuālo baudījumu. Nekas vairs nesagādās diskomfortu intīmās tuvības laikā- vairs nav iesmesla atteikties no baudas!


Uztura bagātinātāju zīmols Agetis piedāvā ausgtākās kvalitātes produktus veselībai, taču šoreiz īpaša uzmanība tiks veltīta seksuālajai veselībai un baudai.

Uzņēmums prezentēs jaunos produktus:
LIBIFEME® - VIŅAI
Īpaši radīts sievietēm, kuras dzimumakta laikā nespēj izjust baudu maksts sausuma un nepietiekamas lubrikācijas dēļ.

Līdzekļa LIBIFEME® lietošana:
  • uzlabo fizioloģisko maksts lubrikāciju;
  • pastiprina dzimumorgānu jutību un baudas sajūtu;
  • mazina sāpes intīmās tuvības mirkļos.
LIBIMASCULINE®- VIŅAM
LIBIMASCULINE®
Inovatīvs līdzeklis vīriešu seksuālās dzīves uzlabošanai. Īpaši radīts vīriešiem, kuri vēlas dabiski uzlabot savas seksuālās spējas.

LIBIMASCULINE® tabletes apvieno tradicionālās fitoterapijas viedumu un spēku (Asafetīda). Tas ir efektīvs seksuāli tonizējošs līdzeklis, kas pastiprina gan dzimumtieksmi, gan erektilo funkciju, padarot seksuālo aktu sasniedzamāku un baudpilnāku. Turklāt tas var labvēlīgi ietekmēt arī spermas kvalitāti.

Stendā Veselības pietura apmeklētājus sagaidīs zinoši speciālisti, kas sniegs konsultācijas par to, kā saglabāt un uzlabot seksuālo veselību, kā arī būs lieliski un izdevīgi piedāvājumi produktu iegādei. 

Uzzini vairāk par produktiem:
www.libifeme.com
www.libimasculine.com
www.agetissupplements.com

412370740_9835.jpg