“Erots” iesaka 9 pikantas Ziemassvētku dāvanas


Vēlies sagādāt savam īpašajam cilvēkam neaizmirstamas emocijas, pasniedzot erotisku dāvanu, nevis ikdienā noderīgas lietas ar Ziemassvētku tematiku? Festivāls “Erots” ir apkopojis idejas nerātnām un jaukām dāvanām gan sievietēm, gan vīriešiem.

Pikants piedzīvojums “Erotā”!
Ziemassvētku vecīša dāvanu maisā noteikti jāatrodas festivāla “Erots” biļetēm. Šis pasākums ikvienam pārim ļaus labāk iepazīt vienam otru un piedzīvot ko nebijušu, vērot seksuālus priekšnesumus un iedvesmoties jauniem seksīgiem eksperimentiem! Dāvini Ziemassvētkos, bet apmeklējiet kopā 21. vai 22. februārī Ķīpsalas hallē.

Masāžas eļļa vai svece
Nav nekā jutekliskāka par lēniem un maigiem pieskārieniem – it īpaši, ja tiek lietota augstvērtīga masāžas eļļa. Pieskārieni un masāža ne vien uzlabo fizisko un garīgo pašsajūtu, bet arī stiprina attiecības. Īpaši izsmalcinātam rituālam noderēs masāžas svece. Tā ir dāvana divi vienā – gan aromātiska svece, gan masāžas eļļa siltiem un maigiem pieskārieniem.

Vibrators ar tālvadības pulti
Tā ir ideāla dāvana abiem – vīrietis no attāluma vada vibratoru, izmantojot mobilo lietotni vai tālvadības pulti, bet sieviete ļaujas baudai, nezinot, kas notiks tālāk. Tā ir seksīga dāvana priekšspēlei, attiecībām attālumā vai dienām, kas netiek pavadītas kopā.

Neatvairāms apģērbs
Īpašas zeķes, korsete un erotiska satīna apakšveļa ļaus justies valdzinoši gan guļamistabā, gan ārpus tās. Bet lomu spēļu kostīmi, kaķenes tērpi un biksītes ar speciālu atvērumu sakarsēs temperatūru ikvienā guļamistabā.

Nerātna spēle pieaugušajiem
Intīmo spēļu komplekti – no vienkāršām kāršu un kauliņu spēlēm līdz sarežģītākām galda spēlēm – ļaus ne vien labāk iepazīt partneri, bet arī būs lielisks priekšspēles elements, kas padarīs attiecības rotaļīgākas, radošākas un intīmākas.

Pikantie kuponi
Ne vienmēr dāvanai ir jābūt taustāmai, reizēm vislabākā dāvana ir kopīgs piedzīvojums. Lai piešautu attiecībām dzirkstelīti un rotaļīgumu, izdomā pikantus piedzīvojumus, kas sniegs neparastas sajūtas un baudu Tev un partnerim. Kuponi ir skaisti uzraksti, kurus uzdāvini savai otrajai pusītei. Tie vedinās uz kādu kopīgu piedzīvojumu, kuram ļauties aicinās dāvanas saņēmējs paša izvēlētā laikā.

Aksesuāri īpašai sasiešanai
Ekskluzīva materiāla rokudzelži no zamša vai ar pūkām, samta acu apsēji, pašlīmējošās sasaistes lentes un citi īpaši aksesuāri ļaus radīt vēl nebijušas emocijas dominēšanas un pakļaušanās rotaļās.

Lubrikants labākām attiecībām
Lai gūtu tikai patīkamas sajūtas, izvēlies piemērotu lubrikantu. Kvalitatīvs mitrinātājs, kas nesalīp un nekairina, būs universāls palīgs. Bet īpašām sajūtām izvēlies lubrikantu ar īpašu smaržu vai garšu un ar sildošu vai atvēsinošu efektu.

Drosmīgs fotopiedzīvojums
Ļaušanās jutekliskai fotosesijai pie profesionāla fotogrāfa vai mājas apstākļos būs ne vien neparasts piedzīvojums, bet arī ļaus vēl ilgu laiku pēc notikušā to atcerēties.

Kā zināms, “Erots” nav tikai pasākums, tas ir piedzīvojums! Perfekti vīriešu un sieviešu augumi striptīzšovos un priekšnesumos visām gaumēm, meistarklases, galvu reibinoša ballīte, nozares zinošāko pārstāvju konsultācijas un konkursi ar vilinošām balvām! Festivāls ir piemērots gan vienam apmeklētājam, gan pārim, gan draugu vai paziņu kompānijai. Satiec valdzinošus skatuves māksliniekus un nofotografējies ar viņiem, iztrakojies vēl plašākā deju zonā, kā arī šovu starplaikos piedalies aizraujošos konkursos ar vilinošām balvām! “SexyStyle Academy” zonā izzini baudas anatomiju un labsajūtas psiholoģiju, apgūsti nerātnas tehnikas un saņem iedvesmu jauniem seksīgiem eksperimentiem. Izbaudi, izzini un iedvesmojies!

Festivālā “Erots” varēsi arī izvēlēties erotisko veļu, dažnedažādas rotaļlietas mīlas izpriecām, masāžas eļļas, intīmās labsajūtas līdzekļus, pieaugušo filmas un citas pavedinošas lietas.

Ja vēlies gūt pavisam īpašu pieredzi un būt pavisam tuvu māksliniekiem, iegādājies VIP biļeti, kas nodrošinās vietu blakus galvenajai skatuvei.

Ieeja no 18 gadu vecuma! Biļetes pieejamas Biļešu servisa kasēs visā Latvijā (www.bilesuserviss.lv), kā arī www.bezrindas.lv. Festivāla biļete derīga vienreizējai ieejai vienā no pasākuma dienām. VIP biļete derīga izvēlētajai pasākuma dienai, izvēlētajam cilvēku skaitam.

Erotikas festivālu “Erots” organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. Pasākumu atbalsta "Sexy Style", "One Touch", "SM-studio" un “Bellevue Park Hotel Riga”. Informatīvie atbalstītāji – TVNET, Travelnews.lv, "Žirafe", Tauta.lv, "Draiskajiem", Radio NABA, Vipi.lv, slavenibas.lv, krusttevs.com un CityRiga.lv.

“Erots 2020” norises laiki:
21. februāris 20.00–03.00
22. februāris 19.00–03.00

Plašāka informācija: www.erots.lv, facebook.com/ErotsLV/ un instagram.com/erots.lv/

939916003_9791.jpeg
1513943667_9791.jpg
1143982813_9791.jpg
1426900894_9791.jpg
517506131_9791.jpg