Īpašai pieredzei izvēlies VIP biļeti!


Ja vēlies gūt pavisam īpašu pieredzi erotikas festivālā, tieši Tev esam sagatavojuši VIP piedāvājumu.

VIP piedāvājums 4 personām (250€ - 62,50 eiro/personai):

VIP piedāvājums 2 personām (140€ - 70 eiro/personai):
Biļete derīga vienreizējai ieejai norādītajā pasākuma dienā.

VIP biļete piektdienai, 21. februārim

VIP biļete sestdienai, 22. februārim

Divu draisku un kaislīgu nakšu garumā piedzīvo neaizmirstamas emocijas, baudot pavedinošu programmu ar spilgtām erotikas zvaigznēm eksotiskos un mākslinieciskos priekšnesumos! Satiec valdzinošus skatuves māksliniekus un nofotografējies ar viņiem, iztrakojies vēl plašākā deju zonā, kā arī šovu starplaikos piedalies aizraujošos konkursos ar vilinošām balvām un izzini savu jutekliskumu “SexyStyle Academy” zonā!

“Erots 2020” ir pikants piedzīvojums pieaugušajiem, kur brīvi atpūsties, labāk iepazīt savu seksualitāti un padarīt savu privāto dzīvi piesātinātāku. Festivāla programma ir daudzveidīga un piemērota gan vienam apmeklētājam, gan pārim, gan draugu vai paziņu kompānijai. Ieeja no 18 gadu vecuma!

Biļetes iegādājies “Biļešu servisa” kasēs (bilesuserviss.lv) visā Latvijā un bezrindas.lv. Biļešu cena – no 17 EUR, tuvojoties pasākumam, biļetes kļūs dārgākas. Pieejamas VIP biļetes 2 un 4 personām. 

“Erots 2020” norises laiki:
21. februāris 20.00–03.00
22. februāris 19.00–03.00

Erotikas festivālu “Erots” organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. Pasākumu atbalsta "Sexy Style", "One Touch", "SM-studio" un “Bellevue Park Hotel Riga”. Informatīvie atbalstītāji – TVNET, Travelnews.lv, "Žirafe", Tauta.lv, "Draiskajiem", Radio NABA, Vipi.lv, slavenibas.lv, krusttevs.com un CityRiga.lv. 

Seko līdzi festivāla jaunumiem: facebook.com/ErotsLV/instagram.com/erots.lv/ un draugiem.lv/erots.lv/

384749937_8611.jpg