Kurš erotikas festivāla apmeklētāja tips esi tu?


Vairāk nekā 20 gadus organizējot Baltijā vērienīgāko erotikas festivālu, ko apmeklē daudzi tūkstoši cilvēku gan no Latvijas, gan no kaimiņvalstīm, festivālā “Erots” esam novērojuši biežāk sastopamos apmeklētāju tipus. Kurš no pieciem tipiem esi tu? Noskaidro to, un jau 21. un 22. februārī tiekamies festivālā “Erots 2020” Ķīpsalas hallē!


Jaunu virsotņu atklājējs
Gadu skaita maiņa viņam ir pavērusi durvis uz daudzām jaunām izklaidēm un piedzīvojumiem. Atnākot uz “Erotu”, izbrīnā un sajūsmā viņš kāri bauda notiekošo visās festivāla zonās, ir pirmajās skatītāju rindās un neaizmirst uztaisīt pašiņu ar māksliniekiem. Nāk gan plašā draugu lokā, gan divatā. 

“Uguntiņas” uzturētājs
Ierodas divatā un ļoti aktīvi izmēģina visu neierasto, jo rutīna nav viņa ikdiena. Festivālu apmeklē, lai padarītu krāsaināku privāto dzīvi, vairotu labsajūtu un uzturētu “uguntiņu” attiecībās. Meistarklases ir kā radītas viņam, jo ļauj pietuvoties slepeno vēlmju īstenošanai.

Ballētājs
Prepārtiji, afterpārtiji – visi pārtiji ir super! Pārzina labākās ballītes Rīgā, tāpēc februārī laiž uz “Erotu”. Ierodas kopā ar draugiem, jo kopā taču jautrāk! Aktīvi izbauda interesantākos priekšnesumus un arī deju zonā iegriež virpuli. Vienmēr satiek paziņas un kopīgi kaļ plānus par to, kurā no pilsētas labākajām izklaides vietām turpināt ballīti.

Erotiskais Makgaivers
Nav pirmo reizi “ar pīpi uz jumta” un, iespējams, ir apmeklējis līdzīgus pasākumus arī citās valstīs. Rūpes par savu seksuālo labsajūtu ir viņa ikdiena, bet festivālu apmeklē, lai klātienē izpētītu nozares jaunumus. Labprāt palīdzēs ar padomu arī citiem apmeklētājiem – gan par labākajiem priekšnesumiem un ideālo loundž vietu, gan par labākajām seksa rotaļlietām, aksesuāriem un iespējām to visu kombinēt.

Degustators
Ikdienā noteikti vismaz trīs reizes ieiet Tinderī un svaipo potenciālo sirdsāķīšu bildes pa labi un pa kreisi. Sastopams arī citās iepazīšanās vietās, bet “Erotā” ieradies ar komplimentiem pilnām kabatām un iespēja iepazīties klātienē viņu apbur. Pikantā atmosfēra un kopīga deja vai citas aktivitātes ļauj viņam ātri un efektīvi tuvāk iepazīt citus apmeklētājus un atsijāt savu “īsto”. 

Nojauc seksualitātes robežas!
Festivālā “Erots” baudi neaizmirstamus šovus, izmēģini lomu spēles, sajūti vēl nebijušas emocijas, atklāj savas apslēptākās vēlmes un ļauj tām vaļu! Festivāla programma ir daudzveidīga un piemērota gan vienam apmeklētājam, gan pārim, gan draugu vai paziņu kompānijai.

Ķīpsalas hallē varēs vērot gan kaislīgus un pavedinošus TOP mākslinieku priekšnesumus un striptīzšovus, gan izvēlēties un iegādāties erotisko veļu, dažnedažādas rotaļlietas mīlas izpriecām, masāžas eļļas, intīmās higiēnas un labsajūtas līdzekļus, pieaugušo filmas un citas pavedinošas lietas.

Ieeja no 18 gadu vecuma! Biļetes pieejamas “Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā (www.bilesuserviss.lv), kā arī www.bezrindas.lv. Festivāla biļete derīga vienreizējai ieejai vienā no pasākuma dienām. VIP biļete derīga izvēlētajai pasākuma dienai un izvēlētajam cilvēku skaitam.

“Erots 2020” norises laiki:
21. februāris 20.00–03.00
22. februāris 19.00–03.00

Erotikas festivālu “Erots” organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. Pasākumu atbalsta "Sexy Style", "One Touch", "SM-studio" un “Bellevue Park Hotel Riga”. Informatīvie atbalstītāji – TVNET, Travelnews.lv, "Žirafe", Tauta.lv, "Draiskajiem", Radio NABA, Vipi.lv, slavenibas.lv, krusttevs.com un CityRiga.lv.

Plašāka informācija: www.erots.lvfacebook.com/ErotsLV un instagram.com/erots.lv

854306492_8590.jpg
170154428_8590.jpg
791349200_8590.jpg
518277058_8590.jpg
1183638314_8590.jpg