Interneta veikals D&A Secrets ļaus īstenot Jūsu visintīmākos noslēpumus


D&A Secrets ir interneta veikals, kas piedāvā augstas kvalitātes intīmās preces no labākajiem pasaules zīmoliem. Uzņēmuma mērķis - lai jebkura jūsu fantāzija varētu kļūt par realitāti. No vienas puses, tas atspoguļo tā akcentu uz BDSM un fetišu, kas ir galvenā pārstāvēto preču kategorija veikalā. No otrās puses, liela uzmanība tiek pievērsta augstas kvalitātes interesantu produktu izvēlei, kas padarīs intīmo dzīvi spožāku un daudzveidīgāku.

Daudzi no veikalā piedāvātajiem produktiem ir unikāli Latvijai. D&A Secrets ir vienīgais Latvijā oficiālais pārstāvis sieviešu erotisko un fetiša apģērbu zīmolam Lolitta, Krievijas BDSM piederumu zīmoliem BDSM Arsenal un Sitabella, kā arī Lielbritānijas organisko lubrikantu un sieviešu veselības produktu zīmolam YES.

“Erots 2019” festivāla laikā D&A Secrets stendā tiks prezentēti dažādi Lolitta apģērbu modeļi, kuru dizainu un kvalitāti apmeklētāji varēs personīgi novērtēt. Izstādē varēs apskatīt arī dažu īpaši interesantu preču bildes, kas tiek pārdotas Interneta veikalā. Stenda apmeklētāji varēs saņemt atlaižu kuponus, kurus varēs izmantot neierobežotā skaitā vienas nedēļas laikā pēc festivāla.

Uzzini vairāk:
dasecrets.lv
Twitter: @DA_Secrets