Pikantā stunda darbā


Bija agrs pavasara rīts. Saules stari lēnām bija ieslīdējuši Annas un Roberta guļamistabā, abus mīlniekus modinot rosīgai darba dienai. Roberts bija liela uzņēmuma vadītājs, bet Anna skaistumkopšanas salona īpašniece. Abi bija laimīgi precējušies jau divus gadus.

Kā katru darbadienas rītu, Anna savam mīļotajam gatavoja brokastis, šorīt tās bija Roberta iemīļotās pankūkas ar zemeņu ievārījumu. Viņam uz darbu jādodas nedaudz agrāk kā meitenei, bet brokastot viņi ieraduši kopā. Šorīt abu garastāvoklis bija īpaši pacilāts. Taču ilga kopā būšana no rīta nesanāca, jo Robertam bija jādodas uz darbu. Anna un Roberts maigi saskūpstījās un novēlēja viens otram jauku dienu. Roberts aizgāja.

Intīmajās attiecībās Robertam un Annai bija lieliska saskaņa, taču līdz šim neko trakāku un neikdienišķāku nebija izdevies pamēģināt, jo abi bija ļoti saguruši pēc saviem darbiem. Sēdēdama pie brokastu galda un malkodama kafiju, Anna izdomāja, ka šodien tas tiks mainīts. Dienas otrajā pusē, viņa nolēma doties pie Roberta uz ofisu un pārsteigt viņu ar kaut ko pikantu.. Tā kā viņa pati noteica savu darbalaiku, viņa nolēma ierasties stundu vēlāk un šo laiku izmantot jaunas, izaicinošas apakšveļas iegādei, lai Robertam aizrautos elpa. Viņa saģērbās, izdzēra pēdējo kafijas lāsi un devās uz mašīnu.

Ierodoties veikalā, Anna nevilcinādamās devās uz apakšveļas nodaļu. Meitene laida acis pār apakšveļas stendiem un centās ieraudzīt to īsto un pikantāko tieši priekš sevis, vai drīzāk – Roberta. Pēc mirkļa viņas acis iemirdzējās, viņa ieraudzīja sulīgi sarkanu, pikantu mežģīņu apakšveļas komplektu, kuru aši steidza uzmērīt. Skatoties spogulī, Anna bija sajūsmā, sarkanās mežģīnes uz viņas iedegušā brūnā ķermeņa izskatījās ļoti izaicinoši. Anna nevilcinājās un devās iegādāt jauno pirkumu. Pirkums bija rokā un garastāvoklis kļuva arvien labāks un labāks. Anna devās uz darbu. Viņai likās, ka laiks stāvēja uz vietas, taču vienā brīdī nepamanīja, ka vēl pavisam nedaudz un bija jādodas pie sava mīļotā. Anna saprata, ka lai arī ir iegādāta perfekta apakšveļa, pašai arī ir jāuzfrišinās. Šajā pārsteiguma veidošanā labprāt piedalījās arī salonā strādājošās meistarītes, kas Annai bija ļoti labas draudzenes. Nepagāja ilgs laiks un Annas garie, tumšie mati bija ieveidoti un grims uzlikts. Viņa palūkojās spogulī un bija sajūsmā. Pateikusies savām kolēģēm, Anna devās pie Roberta.

Braucot mašīnā, Annas prātā raisījās tik daudz fantāziju, ka viņa kļuva arvien nemierīgāka un uzvilktāka. Viņa piezvanīja Robertam un pabrīdināja, ka ieradīsies, lai ievestu pusdienas. Viņš nenojauta, kas viņu sagaida.

Roberta darba kolēģi līdz šim Annu nebija redzējuši, tāpēc Anna neuztraucās par to, vai viņas pailgā uzturēšanās Roberta kabinetā būtu aizdomīga, jo šajā situācijā tās varētu būt darba pārrunas. Tā kā viss bija izplānots lieliski!

Anna bija ieradusies. Viņa piegāja pie Roberta kabineta durvīm un maigi trīs reizes pieklauvēja. Viņa ienāca kabinetā, un Roberts ar smaidu viņu sagaidīja un bija patīkami pārsteigts par Annas izskatu. Bez matu ieveidošanas un grima, Anna bija izvēlējusies uzvilkt melnu, īsu kokteiļkleitu, kas izcēla viņas slaidā auguma aprises. Anna nolika uz galda pa ceļam nopirktās siltās pusdienas un iesēdās Robertam klēpī. Roberts jau bija uzvilcies no Annas šarma un seksapīlās uzvedības. Viņa pieliecās pie Roberta auss un erotiski iečukstēja: „Vispirms es Tev vēlos pasniegt desertu..” un lēnām sāka slidināt savas kleitas lencītes uz leju, līdz bija redzama jaunā, sarkanā apakšveļa. Roberta elpošana kļuva arvien straujāka un spēcīgāka. Viņa pārsēdās viņam pāri, satvēra viņa rokas un pārlika tās ap sevi.. Viņa atkal pieliecās pie Roberta un ar lūpām satvēra viņa auss ļipiņu.. turpināja skūpstīt uz vaiga līdz nonāca pie lūpām. Šajā brīdī viņa kļuva krietni mežonīgāka. Roberts bija uzvilcies ne pa jokam un piemērojās Annas mežonīgajiem skūpstiem.. ar rokām glāstīja viņas muguru, un lēnām sāka attaisīt krūšturi. Roberta uzvedība palika arvien neprātīgāka, un Annai tas sagādāja vēl lielāku degsmi un kaisli mīlēties. …bet vispirms viņa lēnām ar valdzinošu skatienu noslīdēja starp Roberta kājām. Viņa sāka attaisīt viņa bikses un lēni tās novilka, līdz viņa draudziņš bija pilnīgi atkailināts. Viņa piesniedzās tam klāt ar lūpām un sāka maigi laizīt, it īpaši ļoti erotiski riņķoja ar mēli ap galviņu. Roberta uzbudinājuma stīgas bija sasniegušas maksimumu. Un tad Anna paņēma viņa draudziņu mutē.. no lēnākām kustībām uz ātrākām viņa kaislīgi turpināja apmierināt savu mīļoto orāli. Robertam līdz beigšanai viņas mutē nebija tālu, bet viņš nolēma pārsteigt savu sievu, pārtraucot viņas iesākto. Viņš uzcēla viņu uz sava kabineta galda. Kaislību pilns, novilka viņas palikušo apakšveļu un iegāja viņā. Ar milzīgu iekāri un mežonīgu satvērienu viņš viņu paņēma uz sava darba galda. Viņi kustējās strauji un skūpstījās mežonīgi. Anna valdījās, lai nesāktu kliegt no baudas! Roberts piespieda Annu guļus uz galda un ar abām rokām sākot no sejas, cieši glāstīja viņas ķermeni, pārtverot krūtis... Roberts viņu ņēma arvien ātrāk un spēcīgāk līdz beidza. Anna turpināja gulēt uz kabineta galda, cenšoties ievilkt elpu. Sirds dauzījās kā negudra abiem mīlniekiem. Roberts piecēla Annu un pieglaudās. Neliels klusums un viņš noteica: „Tas bija labākais deserts, kādu jebkad esmu saņēmis. Es mīlu Tevi.” Anna viņu maigi noskūpstīja.

Vēl kāds brīdis un abi bija nomierinājušies. Anna un Roberts saģērbās un saveda sevi kārtībā. Anna paņēma savu somiņu , piegāja pie Roberta un smīnot klusi sacīja: „Tu noteikti esi izsalcis, paēd pusdienas. Ļoti gaidīšu Tevi mājās.” Viņa noskūpstīja viņu. Smaidot Roberts viņu pavadīja.

Pēc šī Annas sagādātā pikantā pārsteiguma, viņi abi apņēmās daudzveidot savu intīmo dzīvi un ieviest ar vien jaunas vēsmas savā precētā pāra attiecībās. Tas bija jauns sākums!

Lana

Foto no: http://vk.com/wall-34137285_32915

975237604_8547.jpg