Erotiskie Zvejnieksvētki


Vakars, nākamā dienā Zvejnieksvētki, abi ar mīļoto atgūlušies gultā prātojam, ko varētu šajos svētkos iesākt, kādus pasākumus apmeklēt. Beigās nolemjam, ka apmeklēsim tos Lapmežciemā. Dodamies snaudā...

Pienācis rīts, pošamies uz svētkiem, esmu uzvilkusi ērtas kurpes bez papēža, gaišus plīvojošus svārciņus un mežģīņu rakstiņa topiņu, mīļotais uzvilcis ērtus šortus un T-kreklu. Iekāpjam savā sudrabotājā auto un dodamies uz Lapmežciemu. Brauciena laikā abiem galvā virmo karstas un erotiskas domas. Paslidinu viņam rociņu zem biksēm un sajūtu viņa locekli, jūtu ar katru glāstu tas piebriest ar vien lielāks un lielāks…Bet esam jau sasnieguši savu galamērķi – Zvejnieksvētku norises vietu. Nedaudz atvēsināmies ar ledu aukstu dzērienu un dodamies svētku virzienā.

Staigājam, ik pa brīdim baudot mūzikas ritmus un virmojošo karstumu, viņš ieslidina man zem svārciņiem savas neķītrās rociņas un masējot jūt manu mitro vagīnu. Abi jūtam, ka gribas vienam otru sajust tuvāk…nolemjam, ka jāaiziet atpakaļ uz stāvvietā esošo automašīnu pēc dzeramā. Esam nonākuši līdz mašīnai, iekārtojamies uz aizmugurējā sēdekļa, mūsu nogribējušies skatieni sastopas, pazūd vēlme pēc dzeramā, bet pieaug vēlme sajust vienam otru. Mīļotais liecas tuvāk, glāsta man krūtis un kaklu, reizē kaislīgi skūpstot lūpas. Viņa rociņa slīd man zem svārciņiem, zem biksītēm jūtu jau viņa glāstus pie savām apakšējām lūpiņām. Nenoturos un paplešu kājiņas nedaudz platāk, mīļotais ieslidina manī savus pirkstiņus….mmmm….paliek karsti. Ar savām rociņām glāstu puiša dārgo mantību, jūtu cik tas stingrs….ak….gribu, lai viņš mani izdrāž šeit pat uz vietas, bet tie daudzie cilvēki, kas apkārt staigā, traucē man to viņam pateikt. Mīļotais sāk masēt spēcīgāk, es viņam tieši tāpat, mūsu bauda ir neaprakstāma, tad viņš izsaka piedāvājumu, ka varbūt mēģinām šeit pat uz vietas, es kā naiva meitene atbildu: „Nē, šeit taču pilns ar cilvēkiem staigā!”. Viņam tas nav šķērslis, tāpēc pienāk tuvāk, papleš plašāk manas kājiņas un izvelk savu peni no biksēm, paņem malā manas biksītes un iesprauž manī…ak…es nespēju atturēties no kārdinājuma, vēlos viņu sajust dziļāk un spēcīgāk. Apkārt staigā cilvēki, bet mums jau ir vienalga, esam ieslīguši viens otrā. Pāris reizes sajūtu spēcīgos grūdienus un mīļotais saka: „Varbūt pameklējam kādu nomaļāku vietu?”, es droši atbildu: „ Jā, protams!”. Vēl nedaudz pamīlējamies un dodamies uz priekšējiem krēsliem, lai dotos nomaļas vietas meklējumos.

Izbraucam no stāvvietas, braucam pa šoseju, es glāstu mīļotā peni ar rokām, pēc pāris minūtēm jau esmu viņa locekli izvilkusi no biksēm un sāku lēni no galiņa sūkāt, puisis cenšas koncentrēties uz ceļu, bet tas ir pagrūti, jo sāku intensīvāk sukāt un ar rociņām masēt oliņas…”Mmm..tavs pimpis ir tik ciets!”, es viņam saku. Mīļotais neiztur un nobrauc no lielā ceļa kādā meža ielokā. Apkārt melna tumsa. Noslāpē motoru un saka: „Mīļā, es gribu tevi izdrāzst kā vēl nekad agrāk, gribu tevi sajust un izjust, tu mani esi tā uzkurinājus!”. Pārtraucu sūkāt un pārvācamies uz mašīnas aizmuguri, kur kaislīgi atbrīvojamies no liekajiem apģērba gabaliem. Mana sulīgā kājstarpīte jau pavērta un gaida, kad puiša spēcīgais loceklis tajā ieies. Mmm….viņš tuvojas, jūtu kā loceklis berzējas gar kājiņām uz augšu pie mana caurumiņa. Ar pirkstiņiem nedaudz paplešu savu caurumiņu un jūtu, kā viņa penis ieslīd manī….mmm…apķeru viņu ar kājiņām un viņš sāk mani drāzt ātrāk un spēcīgāk. Saku: „Stiprāk, stiprāk! Gribu, lai mani izdrāz!”. Viņš atbild: „ Izdrāzīšu tevi, saulī,t kā vēl nekad!”.

Abi elsojam, es nedaudz ik pa laikam iekunkstos no baudas. Mīļotais saķer mani aiz matiem un sāk mani intensīvi ātrāk drāzt..,ak, jā, es nespēju, tik labi, drāz mani, drāz….Puisis jūt, ka nu jau tuvojas finišam, izkāpjam ārā no mašīnas, nostājos ar paplestām kājiņām pret mašīnu, mīļotais pienāk no aizmugures un iesprauž manī, sākumā maigi pēc tam ar vien ātrāk drāž mani no aizmugurītes…mmm…spēcīgi grūdieni. Neizturu sāku skaļā balsi teikt: „Ak Dievs, es mīlu tevi, tu esi nepārspējams, tās sajūtas ir neaprakstāmas!”. Mīļotais turpina mani kārtīgi drāzt no aizmugurītes, drāž, drāž, tad es apgriežos un pieliecos tupus pie mīļotā pimpja, intensīvi sāku to sūkāt, jūtu cik tas piebriedis, puisis tur aiz matiem un saka: „Sūkā, mazā, sukā, tā ir labi.” Turpinu sūkāt, reizē maigi glāstot viņa oliņas…mmm…un tas notiek….jūtu kā man mute piepildās ar balto, nedaudz rūgteno spermu. Turpinu mīļotajam masēt, sperma šļācas ārā kā salūts. Izvelku locekli no mutes, un ar spermu nošļakstas mans kakls, krūtis, jūtu kā tā tek uz leju. Mmm…atvēsinoši. Mīļotais pieceļ mani augšā un kaislīgi skūpsta un apskauj.

Abi apsēžamies atpakaļ mašīnā, nedaudz atpūšamies, paglāstam viens otru, saģērbjamies un, dodoties uz mājiņām, apspriežam, ka šādi ir jāpavada visi svētki. Šie ir bijuši dedzīgākie un erotiskākie Zvejnieksvētki!

Nu jau mums katra diena ir pārvērtusies par svētkiem!

Laura

Foto: http://favim.com/image/432054/

904886234_8546.jpg