Viņš paņēma savu skolnieci


Niks ir 26 gadus jauns skolotājs meiteņu privātskolā. Viņš mīlēja savu darbu, un mīlēja arī meitenes, bet jo īpaši viņam patika viena – jaunā un skaistā Reičela. Katru reizi, kad viņš skatījās uz viņu vai tikai iedomājās par viņu, viņš kājstarpē sajuta spiedienu.

Viņa galva bija pilna ar domām par to, kā varētu šo meiteni paņemt ar visu spēku, ietriekt savu daiktu viņas miklajā petenītē.. Vienu dienu pēc nodarbības, kad visi jau bija izgājuši, viņš lūdz viņai palikt, lai pārrunātu viņas sekmes.

Viņš teica: „Reičelas jaunkundz, jūsu atzīmes ir noslīdējušas uz leju, tāpēc jums ir nepieciešams iekrāt vēl dažus punktus, lai nokārtotu manu priekšmetu.”

Reičela paskatījās uz viņu ar savām skaistajām acīm un viltīgi smaidot teica: „Vai ir kas, ko varu darīt lietas labā, kungs?”

Viņš uzsmaidīja viņai, viņa izskatījās piedaudzīgi un seksīgi, jo viņas mini svārki atsedza viņas apaļās formas.. Nikam likās, ka viņa lēni viņu nogalina. Viņš tik ļoti viņu gribēja! „Jā, te noteikti ir kaut kas darāms lietas labā. Ja tu būsi laba, Reičela, tad es varētu paaugstināt savas atzīmes…” viņš ar pirkstiem pieskārās viņas tikko nolaizītajām lūpām. Viņa bija pārsteigta, lai gan tieši to arī gaidīja, jo Niks viņai ir paticis jau no paša sākuma, un nodarbībās vienmēr spējusi domāt tikai par to, kā viņš norauj viņas drēbes, uzsit pa apaļumiem un spēcīgi ieiet viņā no aizmugures.. Viņa noliekusies pār galdu, baudā sten. Viņa juta, ka starp kājām jau kļūst mitrs. Reičela redzēja viņa iekāres pārņemto skatienu, tas viņu uzbudināja. Viņa piegāja viņam vēl tuvāk klāt un piespieda savas jauneklīgās un spēcīgi tvirtās krūtis pie viņa, noskūpstīja viņa kaklu un auss ļipiņu.. Viņš juta viņas elpu, tā viņu uzvilka. Rokas jau valdīja pār ķermeni un prātu.

Viņš uz šiem skūpstiem viņai atbildēja ar nikni un kaislīgi. „Viņa ir tik karsta..” viņš domāja. Lēni viņa rokas sasniedza viņas mini svārciņus un viņš mērķtiecīgi devās tālāk. Viņa caur skūpstiem elpoja arvien straujāk. Viņa kunkstēja, bet viņš neatlaida viņas lūpas un turpināja tās skūpstīt tikpat mežonīgi. Viņš bija tik pārsteigts, kad viņa roka sasniedza petenīti, bet tā bija kaila. Viņš noelsās. Ar pirkstiem uzstājīgi izbaudot viņas miklās un piebriedušās lūpas, viņš smaidīja, skatījās viņai acīs un teica: „Tu nevalkā biksītes.. Tu esi ļoti nerātna” Un tad viņš ieslidināja savus spēcīgos pirkstus starp viņas miklajā petenītē. „Ja es to būtu zinājis ātrāk..”. Viņš pacēla viņu uz augšu un nosēdināja uz galda, pacēla viņas svārkus augšup, lai varētu izbaudīt ar acīm. Tad viņš pavilka uz augšu viņas blūzīti, un visā pilnībā ieraudzīja viņas skaistās un pilnīgās krūtis. Krūšu gali bija kļuvuši cieti. Viņš zināja, ko viņa vēlas. Krūtis iegūlās viņa rokās.. Viņš noliecās uz skūpstīja krūšu galus vienu pēc otra. Viņa noelsās, nedaudz ievaidējās, iegrābās viņa matos un baudpilni teica: „Tikai nepārstāj! Kungs, tā ir tik labi…”

Pēc rotaļām ar viņas krūtīm, viņš noliecās ceļos, pavilka viņu mazliet tuvāk galda malai un ar baudu lika seju pie viņas kaunuma lūpām. Virs lūpiņām bija pavisam nedaudz matiņu, glīti koptā celiņā. Viņš gribēja viņu apēst, izlaizīt un to arī darīja. Viņa arvien ciešām sagrāba viņa galvu, pirksti slīdēja caur viņa matiem.. Viņa atļāvās pieturēt viņa galvu un nedaudz sāka kustēties pati. Viņa juta kā viņas muskuļi saspringst. Arī Niks to juta, un tas uzbudināja viņu vēl vairāk. Karstums gāja caur Reičelas miesu. Niks jutās kā apdullināts. Viņa loceklis bija tik ciets! Viņš turpināja laizīt viņas petenīti. Tā bija tik mikla. Viņš bāza mēli, cik dziļi vien spēja. Viņš viņu izgaršoja pilnībā. Reičela apturēja viņa mēli pie klitora.. „Turpini! Ātrāk, spēcīgāk…” viņa elsa. Viņa bija virsotnē. Niks juta, kā viņas petenīti pārņem karstuma vilnis, kā viņa nodreb un baudā vaid. Viņa bija tik garda..

Reičela pavilka Niku uz augšu. Viņas sejā bija redzams, cik ļoti viņa grib, lai viņš ienāk viņā. Arī viņš to gribēja! Reičela nedaudz noslīdēja no galda, lai beidzot tiktu klāt viņa loceklim. Viņa skūpstīja viņa krūtis un taisīja vaļā bikšu priekšu. Pavilka uz leju bikses un ieraudzīja locekli pilnā izmērā. Tas bija spēcīgs un liels. Viņa notrīcēja no domas vien, ka varēs to sajust sevī..

Niks smaidīja un teica: „Laba meitene! Tagad ņem to ārā un izgaršo, dārgā…”. Viņa novilka viņa bikses līdz lejai un tika klāt viņa milzīgajam loceklim. Viņa gribēja to izsūkt visā pilnībā. Niks jau nedaudz drebēja no pirmajiem lūpu pieskārieniem. Viņa to laizīja un izbaudīja visā pilnībā. Reičela atvilka viņa priekšādiņu un spēcīgi pieskārās ar savu mēli. Viņš juta kā viņas lūpas to apņem.. Reičelas mute bija tik silta un dziļa. Viņš iekunkstējās: „Tā ir tik labi…”. Niks dievināja šo skatu, viņam patika vērot kā Reičela to dara. Viņa saņēma viņa oliņas rokās, bet galvu sāka lēni kustināt uz augšu un uz leju. Viņas mēle ik pa laikam atsitās pret viņa locekļa galu, viņa ļāva mēlei darboties, bet nepārtrauca galvu kustināt uz augšu un leju. Niks bija sajūsmā. Viņa to darīja lieliski. Viņš juta, ka muskuļi jau saraujas un viņš ir tuvu beigām.. Viņš sagrāba ar rokām viņas galvu: „.. Es gribu izdrāzt tevi pirms beidzu!”

Niks uzcēla Reičelu atpakaļ uz galda, papleta viņas kājas un bāza savu cieto, saspringto locekli viņas slapjajā petenē. Viņa ievaidējās par katru kustību, kad tas tika bāzts dziļāk. Tas bija milzīgs. Viņa juta nedaudz sāpes, bet tas vienalga bija tik labi. Viņa juta, cik ciets tas ir… viņa baudā vaidēja. Viņš pilnībā bija iegājis viņā. Viņš sāka to vilkt ārā un tad atkal bāza iekšā. Reičela baudā locījās un nespēja valdīt savus vaidus. Niks izbaudīja kā Reičelas šaurā petenīte cieši apņem viņa locekli. Viņš tuvojās beigām.. Kustības kļuva arvien straujākas un spēcīgākas. Viņi abi elsoja.. Niks grūda arvien spēcīgāk un dziļāk. Reičela baudā iekliedzās. Niks juta, ka muskuļi saraujas.. Viņš izvilka savu milzīgo locekli ārā un beidza uz viņas krūtīm. Viņš baudā nodrebēja.. Reičela dievināja šo skatu! Viņa saņēma viņa locekli un maigi turpināja glāstīt, kā to darīja viņš pats. Viņa nekad nebija izjutusi ko tādu. Niks ieslidināja savus pirkstus Reičelas petenītē un arī maigi kustināja. Gaiss bija karsts.. Viņi bija apreibuši. Vairs bija dzirdama tikai abu elpa. Niks noliecās pie Reičelas auss un teica: „Tas noteikti ir A līmenis..” Viņa pasmaidīja.. Un jau tagad domāja par nākamo reizi, kad sajutīs viņa milzīgo locekli sevī.

* Foto no www.davidcowzer.com

18361182_8545.jpg