Es un pļava


Es sēžu pļavas malā un vēroju dabu līdz brīdim, kad iezvanījās man mobilais telefons. Zvana man meitene, ar kuru es kādreiz biju kopā, un jautā kur esmu. Es viņai atbildu, kur esmu un gaidu, kamēr viņa pie manis atnāks. 


Viņa atnāk un apsēžas man blakus, lai it kā parunātos. Es kā jau džentlmenis tā arī runāju ar viņu. Viņa sarunas sākumā sēdēja patālāk no manis, bet sarunas laikā viņa man piebīdījās klāt un tad seko jautājums, kurš sarunā nemaz neiederējās, un tas bija tāds: vai tu nevēlies seksu ar mani? Es sākumā apmulsu un nezināju ko, lai atbildu.. Tad es tam kārdinājumam piekritu un teicu, ka varam to darīt pļavā. 

Mēs iegājām dziļāk pļavā un ķērāmies klāt šai izklaidei. Es lēnām novilku viņai blūzi un atpogāju krūšturi, es viņu kaislīgi skūpstīju.. Tad novilku viņas svārkus un ļāvu, lai viņa izģērbj mani. Man mazais draugs sāka celties uz 12, līdz ko viņa to paņēma savās rokās. No sākuma viņa to ielika sev mutē un nedaudz parotaļājās. Teicu, ka esmu gatavs galvenajam un ieliku to viņas petenītē. Lēnām sāku to virzīt iekšā ārā. Tas notika pļavā. Visapkārt bija kukaiņi, kuri līda pie viņas intīmās vietas un tos nācās dzīt prom. Tas nedaudz novērsa uzmanību no baudpilnās darbības, tomēr es turpināju viņu drāzt ar tādu kaisli, ka beigās bijām nomīdījuši visai plašu laukumu. 

Laikā, kad mans draugs slīdēja viņā iekšā un ārā, es viņu kaislīgi skūpstīju. Sekss bija dažādās pozās. Es svīdu.. Es rotaļājos ar viņas klitoru. Tas patika gan man, gan viņai. Kulminācijas brīdi es viņai savu balto jogurtiņu iešļācu mutē un uz sejas. Viņa bija apmierināta ar to, kā es to visu darīju. Par tikko notikušo vairs liecināja tikai mūsu kailie, nekustīgie ķermeņi un aizvien straujā elpa.

* Foto no www.mylady.gr

1086177401_8544.jpg