Bauda viesnīcā


Vasaras laikā, kad biju pie draudzenes Londonā, iepazinos tur ar jauku baltkrievu puisi, kurš bija 8 gadus vecāks par mani. Jau uzreiz jutu, ka kaut kas pievelk.. Ļoti stipri pievelk. Daudz par viņu domāju. Kad biju devusies prom, diez gan bieži sazvanījāmies. Kad atkal biju tur, kādā vakarā nolēmām kopā atpūsties viesnīcā. Bijām paņēmuši skaistu numuriņu.. Mums diviem vien.

Vakara gaitā es malkoju Īru liķieri,viņš viskiju. Abi atraisījāmies arvien vairāk un sarunas kļuva interesantākas. Lai gan man bija tiešām patīkami ar viņu sarunāties un vērot viņu, tomēr man galvā visu laiku bija doma, kā gribētos piesēsties viņam tuvāk, tuvāk… Jau sāku fantazēt kā viņš man pieskaras. Tomēr mēs nepārtraucām runāt. Kad pulkstenis jau rādīja četri un strauji tuvojās rītausma, mēs nolēmām doties gulēt.

Lēnām atģērbjot savas drēbes, es vēroju kā to dara viņš. Es tik ilgi biju par to fantazējusi, un, nu, beidzot es redzēju, kāds viņš izskatās bez drēbēm. Skaistu iedegumu, sportiskas miesas būves un ar skaistu smaidu.. Viņš stāvēja manā priekšā baltos bokseršortos, kas uzbudināja mani vēl vairāk. Tik iekārojams! Man šķita, ka es varētu viņu apēst ar acīm vien. Arī viņš skatījās uz mani. Viss notika nesteidzīgi. Mēs iegūlāmies gultā reizē, tomēr nepieskārāmies viens otram - tikai verojām. Pēc brīža viņš lēnām pavirzījās uz manu pusi, tad vēl nedaudz un tad pavisam man klāt.. Mēs sākām skūpstīties. Uzreiz vēderā sajutu kņudoņu.

Viņa maigā roka slīdēja pār manu ķermeni, sākot no pleca līdz manai pēcpusei.. Tālāk slīdot uz ceļiem. Priekšspēle bija ilga. Mēs izbaudījām katru pieskārienu, katru baudas mirkli. Viņš skūpstīja visu manu ķermeni. Likās, ka viņš to izgaršo.. Man kļuva karsti. Es sajutu viņa roku manā starpkājē. Izjutu katru viņa pirkstu darbību uz mana klitora, līdz viņš tos dziļi ievadīja manā miklajā vagīnā. Tā bija neizsakāmi laba sajūta!

Čukstēju, ka esmu gatava. Viņš vēlreiz pārprasīja, uz ko es atbildēju ar skaļāku un uzstājīgāku “JĀ”! Un aiziet! Satvēru viņa jau piebriedušo locekli un mazliet pamasēju to. Jutu, ka palieku arvien miklāka.. Viņa cietais daikts bija jau pavisam tuvu manai kājstarpei.Viņš pavisam lēnām iebīdīja to manā atverē – maigi un ar baudu. Virzot to iekšā un ārā, viņš skūpstīja manu kaklu, krūtis.. Tik nereāli labi tas bija!

Viņš uzlika manas kājas sev uz pleciem un kustības palika arvien straujākas, loceklis slīdēja tik ātri, ka es uzbudinājumā sāku stenēt ar vien skaļāk. Jutu un dzirdēju, ka arī viņa elpa palika intensīvāka un skaļāka. Es gribēju mainīt pozu, viņš neiebilda. Nostājos ar pēcpusi pret viņu un jutu kā viņa spēcīgais loceklis lēnām ieiet manī vēl dziļāk nekā iepriekš. Ar katru grūdienu ar vien dziļāk un dziļāķ. Viņa stiprās rokas, kas satvēra manu vidukli, liekas padarīja seksu mazliet brutālu, bet labu. Aizelsies viņš ņēma mani pavisam stipri! Jutu, kā viņa olas sitas man pret kājstarpi.. Tas bija vēl labāk.Viņa loceklis likās vēl lielāks vai mana vagīna tuvu kulminācijai sarāvās, bet ar katru dziļo kustību viņš pierāva mani sev ar vien tuvāk klāt, līdz izrāva savu locekli, un, turpinot to masēt, beidza man uz muguras. Sajutu viņa karsto šķidrumu un bezspēkā iekritu gultā, satverot palagu un klusu vaidot. Viņš skūpstīja manu vaigu un kaklu un maigi noslaucīja savu sēklu. Pēc tam mēs iemigām viens otra apskāvienos.

Pēc šīs baudpilnās nakts vairs neesam tikušies..

* Foto no www.gazzettino.it

1668824659_8541.jpg