Mērķtiecīgais driftotājs


Viņi satikās nejauši. Puiši izklaidējās kāda veikala plašajā stāvlaukumā, un driftojot izrādīja savus automobiļus – kuram, nu, ievērojamāks. Viņa tajā pašā laikā devās naksnīgā pastaigā, nejauši uzskriedama šīm puisīšu izklaidēm, nolēma palikt un pavērot no malas. Protams, puiši nepaliki vienaldzīgi. Viņi rīkoja derības: kurš vislabāk nodriftos, tam būs izaicinājums izvizināt šo seksīgo būtni, kura viena pati nakts vidū viņus vēroja.

No visa bara par lielāko vecis un azartiskāko drifta meistaru kļuva Didzis. Viņš piebrauca ar savu malno BMW pie meičas un acināja pavizināties. Tā kā jaunkundzei tāpat nebija ko darīt, un šis vīrišķīgais autobraucējs šķita bīstami seksīgs, viņa neatteica.

Viņš demonstrēja savu agresīvo braukšanas stilu. Izvizinājis meiteni pa vairākiem laukumiem, viņš apstājās vienā no tiem, un palūkojoties uz meiteni redzēja, kā tā koķeti smaidot, iekož sev apakšlūpā. Sievietes krūtīs, kas pavīdēja no dziļā dekoltē burtiski sveicināja. Viņš uzvilkās ar katru viņas elpas vilcienu un sev apzvērējās, ka iegūs viņu šeit un nekavējoties!

Viņa lūpas uzspiedās viņas lūpām, un viņa rokas pārdroši slīdēja pār viņas krūtīm.

„Es tevi gribu! Tu mani padari traku!” Viņa rokas zvērīgi ķērās pie viņas blūzītes un krūštura, līdz atbrīvoja apaļās krūtis no apģērba žņauga.

Meitene nepretojās, gluži otrādi - puiša drošās un iekāres pilnās kustības uzvilka arī viņas iekāri. Viņš veikli iekārtojās zem viņas blakussēdētāja vietā un sāka glāstīt meitenes maigo pēcpusi. Puisis tās mīcīja kā mālu, it kā vēlēdamies izveidot mākslas darbu. Viņa lūpas skāra apaļīgās, kailās krūtis un ar zobiem viegli kodīja piebriedušos krūšu izcilnīšus. Viņa atlieca galvu un ievaidējās kaisles saucienā. Viņš atrāva bikses un atbrīvoja kaislē trīcošo drakonu. Viņas klēpim pieskārās šis akmenscietais pūķis un meklēja ceļu ielauzties tajā. Viņa vieglām kustībām augšup un lejup ielaida ciemiņu sevī. Didzis aizvēra acis, viņa rokas ieķērās meitenes gurnos un viņš bīdījās viņā aizvien dziļāk un dziļāk. Viņš jauta kā baudas liesmas svilina viņa miesu un lejasdaļu pārņem nepārspējama baudas dzirksts, kas bija gatava aizsvilties. Viņš ar spēku grūdās viņā, gatavs saplosīt sievieti, līdz viņa vulkāns izvirda izšļākdams mīlas sulu..

* Foto no www.picfor.me

746500487_8537.jpg