Koju istabiņa Nr. 96


Te pēkšņi pie durvīm atskanēja klaudziens. Zane salēcās un piegāja pie durvīm. Atvērusi tās, viņas priekšā stāvēja spēcīgs tēls – strādnieks, par kuru komendante bija brīdinājusi. Viņš bija ieradies nomainīt istabiņas vecos koka logus pret jauniem.

Vīrietis bija spēcīgas miesasbūves, mazliet ataugušu bārdiņu un cirtainiem matiem. Savas spēcīgās kājas uzcēlis uz palodzes, viņš plosīja veco koka logu. Savāds spēks bija saķēris Zani, nespēdama noraut savas smaragdzaļās acis no strādnieka stāva, viņa turpināja skatīties. Meitene pamanīja katru sīkumu - vīrieša mazliet iesvīdušās plaukstas, dusmīgi savilktās uzacis, saspringto skatienu. Viņa tik ļoti vēlējās viņam uzkāpt virsū turpat uz palodzes. Tā bija tāda iekāre, apmēram tikpat stipra, kā tad, kad tu ieej pārtikas veikalā un kaut ko ļoti sakārojās, un tu vienkārši nespēj to nenogaršot. Lai gan īsta dāma tā nekad nerīkotos, Zanei bija pilnīgi vienalga, viņa gribēja iejāt šo sauvvaļas zirgu, nogaršot iekāroto gardumu.

Viņš atpogāja kombinezona augšu, it kā dodams Zanei zīmi, ka ir laiks… patiesībā strādniekam vienkārši kļuva par karstu, bet Zanei ar to pilnīgi pietika. Viņa, piegājusi pie palodzes, sāka glaudīt vīrieša kāju - no potītēm līdz pat cirkšņiem. Sākumā vīrietis bija neizpratnē, viņš satvēra sievietes roku, likdams viņai pārstāt. Taču pamanīdams sievietes neķītro acu skatienu, viņam kļuva skaidrs, kas tūlīt notiks. Uzrāvis viņu uz palodzes, strādnieks piespieda Zanes augumu pie ledus aukstā loga, lēni un ķircinoši atpogāja viņas blūzīti, pēc tam ar savu kabatas nazi pārgrieza sarežģīto krūšturi. Meitene juta kā viņā aug tīksmīgs sasprindzinājums, nazis bija bīstams, bet savā ziņā arī ļoti erotisks ierocis. Arī strādnieks nepalika vienaldzīgs, viņa loceklis jau bija kļuvis stīvs un atsperīgs.

„Man šķiet, ka Tu neesi izmantojis šo intrumentu! Viss, kas paņemts līdzi, ir, jāizmanto!” Zane saspieda viņa saspringto locekli. Tas kā novītis zieds, dzēra meitenes roku kā ūdeni, piepildīdamies pilnāks un pilnāks.

Viņš nespēja pretoties, jo instuments runāja skaļāk par vārdiem. Tas burtiski lauzās ārā no biksēm un vēlējās ieskrūvēties Zanes saldajā sievišķībā. Viņa ieslidināja savu nerātno rociņu aiz kombinezona un glaudīja instrumenta vārīgāko vietiņu, un lika strādniekam izjust pasaules karstākās baudas. Meitene apņēma instrumentu pie pašas saknes un virzīja roku pa to līdz galviņa kļuva pavisam mitra. Strādnieka miesa klājās sviedriem, un acis pagalam satumsa.

Sajutusi akmens cieto locekli, meitene sajuta kā iekņudas viņas kājstarpe. Viņš agresīvi pagrieza meiteni ar seju pret logu, kā sodīdams palaidnīgu skolnieci, pasita svārciņus gaisā un stingri papleta vaidziņus, lai ielaistu savu instrumentu meitenes gaidošajā vītnē. Grūdiens pēc grūdiena, spēcīgāk un spēcīgāk. Elsas pēc elsām, vaidi pēc vaidiem un kulminācija! Viņš kādu minūti vēl baudā drebinājās un tad atlaida Zani.

Šo strādnieku meitene nekad neaizmirsīs.

* Foto no www.estrelasporno.com

442177467_8536.jpg