Stopētājs


Esmu precējusies divu bērnu māte, abi ar vīru esam sabiedriski cilvēki ar plašu paziņu loku. Bieži braucam nelielos ceļojumos, uzņemam viesus savās mājās, kā arī viesojamies pie draugiem. Tā pa īstam vienatnē ar sevi esmu tikai tajos retajos brīžos, kad vīrs ir aizdevies komandējumā un bērni ir laukos pie vienas no vecmāmiņām - tā kā šodien. Es ļoti gaidīju šo dienu, kad varēšu visas aktivitātes veltīt tikai un vienīgi sev. No rīta, labi izgulējusies, sarīkoju sev mājas SPA kūri pēc pilnas programmas. Tad, nesteidzīgi brokastojot, kaila sēdēju viesistabas klubkrēslā ar planšeti klēpī. Rullējot pāri dažādiem virsrakstiem izklaides portālā, pamanīju amizantu foto, kur sieviete notupusies vīrieša priekšā tā it kā taisītos veikt minetu. Protams, bildē ir tikai nojausma par to, nav nekādu kailskatu, bet tieši tas arī mani uzrunāja tajā brīdī – fantāzija. Man radās plāns, ko tūlīt arī ķēros īstenot. Devos uz guļamistabu, kur izvēlējos savu neķītrāko veļas komplektu - mežģīņu krūšturi, biksītes ar atsegtu intīmās zonas daļu, zeķturi un zeķes. Tam visam pa virsu tikai garais lapsādas kažoks. Vēl, pirms izšmaukt no mājas, aplūkoju sevi spogulī – kā tāda Melnā atraitne – tumši, izlaisti mati, melna veļa, koši sārtas lūpas… Iesēdos savā džipā un devos ārā no pilsētas Berģu virzienā – tur vienmēr stāv kāds nogaidījies stopētājs studentiņš.

Gar ielas malu izkārtojušies vairāki jaunieši, pārīši. Rokās visiem uzraksti: Valmiera, Sigulda, Līgatne… Ieraugu vienu slaidu puisi, kas stāv ielas malā bez zīmes, šim pat roka nav pacelta, hmh.. Vai tiešām tik kautrīgs. Tieši tas, ko meklēju. Apstājos pretī, atpogāju kažoku un nolaižu auto logu, lai puisis var labi saskatīt, ka sēžu mašīnā pavedinošā apakšveļā un, lai skaidri saprot manus nodomus. Es vēlos viņu šokēt. Vēlos, lai šis kautrībnieks atceras šo mirkli visu savu mūžu.

Manu kā viņa skatiens slīd zemāk pār manu augumu, jaunekļa seja saspringst un mute paveras. Skaļi sarunājoties, garām aiziet jauniešu bariņš. Viens no viņiem arī ieskatās auto salonā, izbola acis, bet izskatās, ka zaudējis runas valodas, tāpēc aiziet pat neapstājoties, vien raidot skaudības pilnu skatienu manis izvēlētā puiša virzienā. Pa to laiku mans upuris ir atguvies un ir spēris soli tuvāk auto. Es pamāju ar galvu - viņš piesardzīgi ver vaļā durvis un apsēžas blakus, nenovērsdams no manis acis. Es pagriežos pret viņu un sniedzos pretī piebriedušajam pauguram puiša biksēs. Veikli atrauju rāvējslēdzi un pašauju roku zem apakšbikšu malas, kur sataustu karsto dzimumlocekli. Izvelku to ārā un nespēju apvaldīt sajūsmas izsaucienu. Tas manāmi iedrošinājis puisi - viņš atslābst un iekārtojas ērtāk, kamēr es liecos viņam tuvāk, ciešāk sakļaujot pirkstus ap akmenscieto peni. Es atbīdu priekšādiņu, galviņa mikla no asariņas… Ar otru roku masēju oliņas un, pieplakusi ar muti viņa auss ļipiņai, čukstu: „es gribu tavu spermu.” Šādi izjūtu pilnīgu varu pār savu upuri, esmu pilnībā pārņēmusi visu viņa būtību, visu vīrišķību un apziņu. Masējot locekli, turpinu jau nedaudz skaļākā tonī: „tev ir labi veidots augums. Tavs penis ir ļoti izskatīgs. Tieši manā gaumē. Man dikti patiktu sajust viņu savā pežiņā. Es mācētu viņu pamatīgi izjāt. Tu taču gribētu izpist mani, vai ne? Paņemt mani no aizmugures kā lētu kucīti.. Atplēst manu spraudziņu un ietriekt daiktu visā garumā līdz pautiem.” Mana elpa uz viņa auss, garām braucoši auto, atvērtais mašīnas logs, neķītrie vārdi un mērķtiecīgas roku kustības dara savu – puiša elpa kļūst seklāka, ritmiskāka un viņa roka meklē pēc manas mīlas spraugas. Es padodos viņam pretī un viņš acumirklī izmanto izdevību lai ieslidinātu manī savus pirkstiņus. „Jā! Redzi, cik slapju esi padarījis manu pežiņu? Tas viss tāpēc, ka esmu ļoti kaislīga, un tavs augums ir ārkārtīgi iekārojams.” Atzīšos, mani trakoti uzbudina šis pasākums. Šobrīd es īstenoju savu fantāziju un nav nekādas nozīmes, kas es esmu īstenībā. Šobrīd esmu nogribējusies kuce, un es vēlos dabūt savu balvu. „Lūdzu, beidz! Izšļāc savu spermu man mutē! Es gribu to visu sev mutītē.” Es uzraujos uz sēdekļa ar ceļiem, pagriezusi dupsi pret sānu logu un noliecos lai paņemtu mutē. Tikko paspējusi sakļaut lūpas, es sajūtu kā puisis beidz, ar spēcīgu strūklu izšļākdams savu saldo sēklu . Vēl nepaguvusi norīt pirmo devu, tai seko nākamā un vēl, un vēl… Bailēs, ka kaut niecīga lāsīte varētu nokļūt uz sēdekļa vai salona tapsējuma, es aizgūtnēm riju nost visu, ko šis dāsnais puisis man piedāvā. Kad spermas strūkla apsīkst, kārtīgi izlaizu viņu tīru. Tad izdzirdu skaļu taures signālu! Izrādās, savā neprāta uzplūdā, biju apstājusies autobusa pieturā un tagad traucēju autobusa šoferim ieņemt viņam paredzēto vietu. Puisis arī satrūkstas un ātri lec laukā no auto: „Paldies! Hehe.. Mans autobuss.”

* Foto no http://jo-jo.ru/

1225959609_8535.jpg