Profesionāls fotogrāfs


Viss sākās jau toreiz, kad meitene nesen bija nosvinējusi savu 17 gadu jubileju. Pasākums nebija pārāk izdevies, bet toties KĀDS fotogrāfs… Ak, šīs spēcīgās rokas, vieglie mati, kas sedza galvu līdz pat ausu ļipiņām, un izteiksmīgā seja! Meitenei aizrāvās elpa no savām fantāzijām vien, iedomājoties, kā viņš skartu viņas samtainās lūpas, likdams sacelties katram viņas ķermeņa matiņam. Tomēr, lai kā arī gribētos, neko vairāk par laipnu smaidu un fotoaparāta knipsni meitene nesaņēma.

Laiks gāja, tomēr meitene joprojām nespēja izmest šo vīrišķīgo tēlu no sava prāta. Šķita, ka iespēja vēlreiz satikties nemaz nepastāv, tomēr, kā izrādījās, liktenim bija savi plāni. Lai gan meitenei nebija ne jausmas, kā tiek uzņemtas profesionālas bildes, viņa kļuva par puiša sezonas aistenti pasākumu fotogrāfēšanā. Tas notika pateicoties nejaušai sarakstei interneta tīmekļos, kas ļāva abiem nojaust par iespējamu sadarbību, jo fotogrāfija bija tas, kas viņus vienoja. Vismaz tā uzskatīja viņš, lai gan abiem patiesībā bija skaidrs, ka zem profesionālā plīvura virmo dvēseliskas kaislības un vēlme vienam pēc otra.

Visas sadarbības laikā starp viņiem valdīja profesionāla attieksme. Nejauši pieskārieni un jauku vārdu apmaiņa, līdz brīdim, kad abiem kompanjoniem tika piedāvāta iespēja iemūžināt kārtējo pasākumu ārpus dzimtenes robežām. Kad pāris ieradās īrētās viesnīcas istabiņā, kur pārlaist nakti līdz pasākuma norisei, meiteni patīkami pārsteidza fakts, ka abiem ir kopīgs numuriņš ar vienu gultu. Arī viņš iekšēji staroja, tomēr kā jau vecāks vīrietis spēja saglabāt sevī nosvērtību un sejā nepaust īpašas emocijas. Ieritinādamās mīkstajā viesnīcas veļā, meitene izjuta sarūgtinājumu par sev uzgriezto muguru, jo cerība, ka kaut kas starp viņiem notiks, glabājās jau kopš brīža, kad viņi tikās otro reizi - pāris gadus pēc tam, kad fotogrāfs saviļņoja viņas meitenīgi naivo sirdi.

Pasākums noritēja bez aizķeršanās, un fotogrāfijas izdevās nevainojami. Nakts melnumā pārgurušie kolēģi devās atpakaļ uz viesnīcu, lai atgūtu spēkus un nobaudītu kādu spēcīgāku kokteili par godu paveiktajam darbu.

Izdzēruši katrs glāzi "Mojito" viņi atslīga gultā, skatīdamies garlaicīgas pārraides svešvalodā. Pārslēgdama kanālu pēc kanāla, meitene piepeši sajuta maigus pieskārienus un glāstus savai pret televizoru izstieptajai rokai, kura komandēja pulti.

Viņa neuzdrošinājās paskatīties viņam sejā, tomēr apziņa, ka viņš beidzot ir atļāvies pārkāpt savu profesionālo barjeru, kņudināja viņas deniņus un lika sirdij sisties neizsakāmi strauji. Satraukums valdīja pār viņas prāta spējām.. Domāt bija grūti, bet neatbildēt šiem glāstiem bija neiespējami. Beidzot viņa saņēmās ielūkoties viņa vīrišķīgi nobriedušajā sejā. Tā pauda iekāri un vēlmi pēc viņas. Atspiedusies uz elkoņa, meitene pārliecās pār vīrieša krūtīm un uzspieda svelmainu skūpstu viņa pavērtajām lūpām. Viņu mēles savijās, raisot spēcīgas trīsas viscaur abu ķermeņiem. Fotogrāfs pieskārās meitenei. Glāstīdams viņas muguru un glīto sēžamvietu, veikli atbrīvoja viņas augumu no veļas, kas to piesedza. Viņš turpināja glaudīt meitenes erotiski saspringto miesu. Nesteidzīgi viņš slidināja rokas ar vien zemāk un zemāk, visbeidzot apstājoties miklajā iedobītē starp viņas glīti veidotajām kājām. Fotogrāfs turpināja maigi glāstīt un berzēt viņas sārto odziņu, ik pa brīdim ieslidinot pirkstus siltajā aliņā. Baudā ievaidoties, viņa sniedza glāstus arī viņam. Meitenes roka ieslīdēja aiz viņa kokvilnas apakšbiksēm, satverdama asinīm pieplūdušo locekli. Loceklis pulsējot piemilza arvien lielāks un piepildīja viņas sauju. Uzbudinājums kāpinājās ar katru elpas vilcienu, līdz beidzot viņš asām kustībām ieņēma viņas templi, baudā aizmiegdams acis. Abi kā dažādi lādēti magnēti tiecās viens pēc otra ar vien vairāk un vairāk, sakļaujot savus ķermeņus ar katru grūdienu arvien ciešāk. Sviedru lāsītēm krājoties uz kailajām miesām, viņi kopīgiem spēkiem sasniedza augstāko baudas virsotni un bezspēkā atkrita uz svaigi iesvētītajiem palagiem.

Atgriežoties dzimtenes robežās profesionālā barjera bija atguvusi savus spēkus, radot sarūgtinājumu meitenes sirdī. Viņa nojauta, ka tā, iespējams, bija viņu pēdējā tikšanās, tomēr lepni sev uzsmaidīja par to, ka ir dabūjusi to, ko vēlējās. Nekas jau nav mūžīgs, tāpēc jāpriecājas par katru mirkli.

*Foto no www.shutterstock.com

605584521_8534.jpg