Tuva draudzene


Ir vēls vakars. Vēroju, kā Lauma spoguļa priekšā nesteidzīgi kārto savas matu cirtas, ģērbusies vecā T- kreklā. Mēs ar Laumu esam nešķiramas, šķiet, ka viņa ir mana labākā draudzene jau veselu mūžību. Es gan nezinu, kas mūs saista, jo nekad neesmu bijusi liela ballīšu meitene, toties Lauma gan. Šī meitene nekad nav palaidusi garām nevienu ballīti. Vienmēr esmu apbrīnojusi viņas prasmi kaislīgi dejot līdz rītausmai, nejūtot nemazākās noguruma pazīmes. Viņa, bez šaubām, ir jebkuras kompānijas dvēsele. Atraidījusi draudzenes piedāvājumu doties viņai līdzi uz naktsklubu, laiski atlaižos gultā, vērodama griestus. Tā kā ir brīvdienas, un pārējās meitenes devušās uz mājām, tad kopmītņu istabiņā paliekam tikai mēs abas. Izsakoties precīzāk, tikai es, jo no manas labākās draudzenes jau pēc brītiņa nebūs ne vēsts.

Baudot mieru un klusumu, kas tik reti sastopams, dzīvojot vienā istabiņā ar vēl trīs citām meitenēm, es ātri iemigu un saldi gulēju, līdz mani pamodināja troksnis, kas nāca no durvju puses. Pārāk samiegojusies, lai izteiktu Laumai aizrādījumus par troksni, ko tā sacēla, turpināju gulēt, bet jau pavisam drīz atkal uztrūkos no miega, taču šoreiz tas nebija durvju radītais troksnis, kas mani pamodināja. Tās bija baudpilnas elsas, kas nāca no blakus gultas.

Pirmajā brīdī man šķita, ka es sapņoju, jo dzirdētais man šķita neticams. Aizvēru acis un pūlējos iestāstīt pati sev, ka sapņoju, taču stenēšana nerimās. Tā kā esmu pārāk kautrīga, lai izteiktu mīlniekiem kādus aizrādījumus, sapratu, ka mana vienīgā iespēja ir klusēt un izlikties, ka esmu aizmigusi. Šajā brīdī nožēloju, ka skaļi nenolamāju savu, tā saukto, draudzeni, kad man bija izdevība. Nožēloju arī to, ka neguļu uz kreisā sāna ar seju pret sienu, bet uz muguras, jo šī pozīcija man ļauj ne tikai noklausīties, bet arī nojaust abu augumu aprises, kas pustumsā ritmiski kustas. Nolēmu, stingri turēties pie plāna: skaitīt aitas un cerēt, ka man izdosies atkal iemigt, taču izrādījās, ka tas nebūt nav tik viegli kā varētu likties pirmajā brīdī. Šķita, ka no pāra kaisles paaugstinās pat temperatūra istabā, sajutu karstuma vilni, un mazas sviedru lāsītes sāka klāt manu ķermeni. Jutu, ka neviļus mitrums parādās arī manā kājstarpē. Nekustīgi gulēju baidoties nodot pati sevi. Taču savu uzbudinājumu, acīmredzot, sajutu ne tikai es, jo pēc neilgiem čukstiem pusbalsī, abi stāvi piecēlās no gultas un devās uz manu pusi.

Apsēdies uz manas gultas malas, puisis satvēra segas malu un sāka nesteidzīgi atkailināt manu ķermeni. Joprojām turēju acis cieši aizspiestas ciet, sakopojot visas savas aktrises dotības, lai izliktos par aizmigušu. Sajutu maigu un trauslu sieviešu plaukstu kustoties pa manām ciskām aizvien augstāk un augstāk. Pirksti sasniedza biksīšu maliņu un veikli tika aizslidināti zem tās, maigi ieslīdot nodevīgi miklajā iedobītē. Jutu Laumas saldo lūpu pieskārienus savā intīmajā vietā. Atvēru acis un pārsteigta savā priekšā ieraudzīju puiša cieti piebriedušu locekli. Redzot mulsumu manās acīs, Laumas sejā atplauka viegls smaids. Viņa satvēra manu roku, aicinādama tam pieskarties. Mirkļa apjukuma vai kārdinājuma vadīta, es sekoju viņas padomam. Satvērusi stingro locekli savā plaukstā, sākumā maigi pieskāros tam ar pašu mēles galiņu. Sajutusi kā patīkamu trīsu pārņemts, tas nodreb, baudkāri aptvēru to visā pilnībā ar lūpām, ļaudamās šīm neprātīgajām nakts rotaļām. Puiša elpa sāka nevienmērīgi paātrināties, un viņš sāka skaļi elsot. Līdz pavisam drīz pēc mazliet iesāļās sperams garšas mutē un apslāpētiem vaidiem, nojautu, ka kulminācija ir sasniegta.

Lieki piebilst, ka no rīta vienīgais, kas bija palicis pāri no šī piedzīvojuma, bija mulsuma sajūta, skatoties draudzenes acīs.

*Foto no www.parisgirlcouture.com

660955900_8532.jpg