Mēs trīs un viņa


Darba ballītēs notiek visneiedomājamākās lietas, ja galdā tiek celts alkohols. Protams, visi jau ir solīdi līdz brīdim, kad paķer drusku par daudz.

Bija ziemassvētku pasākums darbā. Mums kolektīvā ir tikai divas sievietes, un saprotams, ka vesela čupa ar večiem. Pārsvarā visi jau precēti vīri, bet mēs tādi trīs vecpuiši, kuri vienmēr ballējas kopā. Arī šovakar nebija izņēmums. Trijatā skandinājām un lējām. Divas brīvās dāmas ar kaut kur mums blakus grozījās. Skatos, Janka aiziet uz tualeti, un viena no dāmām pakaļ. Acu skati vai kas cits nodeva, ka tur kaut kam ir jābūt. Es nedaudz iedzēris neķītrā noskaņojumā gāju palūrēt. Eju pa gaiteni, līdz izdzirdu tumšajā virtuvē kaut ko noblīkšķam. Eju uz virtuvi apskatīties, kas notiek. Tur Janka atspiedies pret skapīti acīm ciet elso. Pieeju tuvāk un redzu, ka kolēģe notupusies uz celīšiem laiski darbojas ap Jankas locekli.

Traki uzbudinājies piegāju kolēģei no aizmugurītes, pavilku viņas īsos bruncīšus uz augšu, paslidināju biksītes uz malu un ietriecu savu fallu viņā. Kolēģei sākumā pārsteigums, bet beigās jau kā paklausīga kucīte grūda savu dupsi man pretī. Viņai pilna mute ar Jankas šķidrumu un kājstarpē mans falls. Mēs plosījāmies pa virtuvi..

Nezinu, vai bijām pārāk skaļi, bet trešais draugs arī bija mūs saodis. Tā jau saka - kas grib seksu, saodīs to vienmēr. Tā kā Janka jau bija aplaimots. Atbrīvojis vietu, viņš pamāja kolēģim, kas tikko ienāca virtuvē. Viņa loceklis arī tiecās pēc kolēģītes karstās mēles. Ne mirkli nevilcinādamies, viņš izvilka savu dzimumlocekli un kolēģīte ar prieku to satvēra, apņemdama ar savā lūpām.

Finālā, visi apmierināti un laimīgi atgriezāmies ballītē. Šo atgadījumu nevienam nestāstījām, jo pārējie varētu nesaprast, toties kolēģīte vēl pa reizei neķītri uzsmaida, kā nevarēdama sagaidīt nākamo reizi.

* Foto no http://vi.sualize.us

1157319044_8531.jpg