Eksplozija laivā


Tas notika kādā siltā vasaras vakarā. Bariņš draugu bija nolēmuši aizbraukt pie ezera. Kā jau pienākas šādiem pasākumiem ar teltīm, bija alus un desiņas, ko uzcept. Draugu kompānijā bija arī Jānis un Elīna, kuri bija redzējušies tik pāris reižu, tomēr jau tagad abu starpā valdīja simpātijas.

Bija iestājusies tumsa. Kad tika iekurts ugunskurs, draugi sasēdās tam apkārt, malkoja aliņu un ļāva vaļu sarunām. Elīnai bija uzticēts pats svarīgākais uzdevums - viņai vajadzēja uzcept cepamdesiņas. Elīna to darīja ļoti rūpīgi. Satverdama resno desiņu rokā, viņa maigi nolobīja tai ādiņu un lika cepties. Jānis sēdēja pretī Elīnai un vēroja viņu darbībā. Viņš iedomājās kā Elīna paņem viņa locekli tāpat kā resno desiņu.. tikpat maigi un reizē stingri. Varēja manīt, ka arī Elīna ik pa laiciņam paskatās uz Jāni. Abu starpā valdīja seksuāla spriedze. Kad darbs bija padarīts un visi paēduši, Jānis uzaicināja Elīnu doties braucienā ar laivu, lai izpētītu ezeru. Patiesībā gan viņa slepenais nodoms bija labāk izpētīt Elīnas visintīmākās vietiņas. Elīna piekrita braucienam, un abi iekāpa laivā.

Elīna vēroja kā Jāņa stiprās rokas virza airus un viņi attālinās no pārējiem draugiem. Balsis kļuva arvien klusākas un likās, ka eksistē tikai viņi abi. Jānis apsēdās tuvāk Elīnai un lēnām sāka īstenot savu nodomu labāk iepazīt Elīnu. Elīnai mugurā bija tikai kleitiņa. Viņš maigi pieskārās viņas kailajai kājai. Roka pieslīdēja tik nemanāmi, ka Elīnai uzreiz palika karsti. Karsti no gaidām un domām par tuvojošos turpinājumu. Viņa roka maigi sāka slīdēt augšup. Elīna notrīsēja, viņa domāja, kā tik stipras rokas var būt reizē tik maigas un sagādāt tādu neizsakāmu baudu viņas ķermenim. Jānis turpināja. Viņš sāka glāstīt visu Elīnas augumu caur drēbēm. Jānis juta lielu uzbudinājumu, par ko liecināja arī viņa uzbriedušais loceklis. Viņš vēlējās iegūt Elīnu. Jānis lēnām sāka izģērbt un skūpstīt Elīnu. Pēc kāda laiciņa Jāņa roka sāka virzīties arvien tuvāk pežiņai, kas ar katru kustību arvien vairāk uzbudinājās. Jānis bija nolēmis nesteigties un izbaudīt šo saldkāro baudu pilnībā. Viņš vēlējās Elīnu maksimāli uzkurināt. Tik ļoti, ka no baudas alkām liekas, ka augums eksplodēs. Glāstot Elīnas starpenīti, Jāņa roka kustējās lēni un izjusti. Elīna juta lielu pulsējošu uzbudinājumu un karstuma viļņus, kas nāca no viņas ķermeņa un vāverītes. Uzbudinājumam augot, arī Elīna sāka glāstīt Jāņa kāju. Sākumā gan viņa to darīja pavisam nedroši, bet pamazām uzdrošinājās vairāk un palielināja tempu. Viņa pieskārās viņa loceklim un pat caur drēbēm juta, ka tas i2055238041_8529.jpg