Svešā gultā


Draudzenes viņam neesot - šis fakts man patika, vismaz pagaidām. Tā nu vārds pa vārdam mēs runājāmies. Es vēroju, kā runājot kustējās viņa lūpas, un es vēlējos tās nogaršot. Es vēroju viņa mīmikas un vēlējos viņa sejai pieskarties. Es redzēju viņa ķermeni apģērbā un vēlējos viņu redzēt bez apģērba. Es vēroju viņa rokas, kuras varēja redzēt pateicoties T-kreklam, un es vēlējos šīs rokas just sev apkārt - just kā viņa plaukstas glāsta manu augumu… Es visu viņu vēlējos, iekāroju, bet nepadevos kārdinājumam un neizrādīju nekādu tāda veida interesi. Kad pulkstenis rādīja jau pieci rītā, nolēmām, ka jāiet gulēt. Pajautāju, kur viņš gulēs, ņemot vērā, ka esmu ieņēmusi viņa gultu. Viņš teicās, ka uz grīdas, bet tam es nepiekritu. Man nepatīk, ka manis dēļ kādam jāguļ uz grīdas. Man tas šausmīgi riebjas! Vēl jo vairāk, kad atlicis gulēt tikai divas stundas, tāpēc teicu, lai ņem vēl vienu segu un nāk gulēt man blakus. Dīvainā kārtā, man nenācās viņu īpaši pārliecināt, jo viņš manam ieteikumam nepretojās. Bet neguļ jau ar drēbēm, tāpēc nācās atbrīvoties no dažiem apģērba gabaliem. Par laimi šajā naktī es biju uzvilkusi skaistu apakšveļas komplektu. Mežģīņoti bokseršortiņi un tāds pats pieskaņots krūšturis, kurš skaisti apņem manas krūtis tā, ka pašai gribas tās glāstīt. Smejos. Es vārtījos vēl apģērbā zem segas, nolēmu, ka pagaidīšu kamēr viņš atnāks, tad izkāpšu no gultas un, it kā nevainīgi, lēnām sākšu izģērbties. Viņš atnāca jau bez apģērba tikai apspīlētos bokseršortiņos. Viņa auguma aprises.. Es knapi valdos! Iekodu sev lūpiņā.

Viņš smīkņādams jautāja, vai es tik tiešām drēbēs gulēšu? Atcērtu, ka man slinkums ģērbties. Ilgi palīgu man nevajadzēja meklēt. Mareks parāva man segu nost un ākstīdamies teica, ka nav ko ķermeni mocīt - tas ir jāatbrīvo no šīm skavām. Viņš sāka man pogāt vaļā džemperīti, zem tā bija maza maiciņa. Velkot man nost džemperīti, viņš bija pieliecies tuvu klāt kaklam un es sajutu viņa saraustīto elpu. Pārskrēja pirmais trīsu vilnis. Sasmējos un teicu, ka es pati arī varu.

Izlecu no gultas un kustinādama gurnus nostājos iepretī gultā. Daudz runāju. Runāju, lai izskatītos naiva, bet tai pašā laikā, velkot nost maiciņu, es izveidoju viļņveida kustību ar ķermeni. Attaisot bikses, es vilku nost kustinot dupsi un gurnus. Ar vienu kāju paspēru savas bikses, tēlodama, ka man ir auksti, un es ašāk gribu ielīst gultā. Esot apģērbta tikai krūšturī un biksītēs, ielecu gultas kājgalī četrrāpus sunīša pozā un tā arī ielīdu zem segas. Viņš visu šo laiku klusēja un vēroja manas kustības. Kad biju zem segas, es vēl turpināju runāt līdz viņš pateica: ”Apklusti taču!”

Smaidīdams viņš paliecās pret mani, ar roku pārlaida pāri manējai, līdz viņa plauksta apstājās uz mana gurna. Es aizmirsu elpot. Viņš pameta segu nost un aplūkoja mani no galvas līdz kājām. Roku slidināja vēl zemāka, vēl tuvāk vietai, kas pulsēja vistrakāk. Tad atpakaļ pāri vēderam līdz viņa pirksti ieslīdēja man aiz krūštura. Es sāku smagāk elpot. Viņa roka aizslīdēja līdz manam kaklam. Viņš pievilka mani sev klāt un noskūpstīja. Mūsu augumi sakļāvās kopā. Sajūtot viņa miesu un spēcīgi izspiedušos locekli, kas spiedās klāt manai miklajai kājstarpei, es vairs neizturēju un apviju kājas ap viņu. Mēs sākām mežonīgi skūpstīties. Mēs bijām pārņemti viens ar otru. Viņš noguldīja mani uz muguras un ātri izspruka no mana tvēriena, izlecot no gultas.

„Tu mani traku padarīsi! Es gribu Tevi kā nevienu citu, Tavas kustības, kad Tu ģērbies nost. Domā es nezinu, ka Tu speciāli to darīji?! Tu neesi naiva, Tu esi pašpārliecināta sieviete. Sieviete, kuru es gribu (Viņš lēnām sāk kāpt atpakaļ gultā, runādams un elsodams)! Es gribu, lai Tu esi mana! Tu būsi mana? Tikai mana?” Skatoties man acīs, viņš savas rokas sāka slidināt no manām pēdām pāri ceļgaliem, pāri augštilbiem, līdz viņa pirksti ieslīdēja manī gar biksīšu maliņu. Elsodama un knapi spēdama parunāt: „JĀ! Es būšu Tava, tikai Tava. Ak, Marek…” un izlocīju savu ķermeni kunkstēdama. Viņš mani parāva aiz kājām, es vairs nebiju sēdus pozīcijā, bet gan guļus un redzēju, kā manas biksītes kaut kur aizlido. Es sajutu viņa mēli, kas mani vēl vairāk kairināja un kacināja, tā ir maiga un lien iekšā aizvien dziļāk un dziļāk. Viņš sāk skūpstīt manas kaunuma lūpas. Mana roka noslīd uz viņa galvas, un es maigi parauja viņu aiz matiem. Es vairs nevaldu pār sevi. Viņš sāk mani noklāt ar skūpstiem no augšstilbiem līdz pat kaklam. Maigs kodiens kaklā un uz auss.. Mani pārņēma spēcīgs iekāres vilnis. Es viņu pagrūžu nedaudz nost un uzguļos viņam virsū. Tagad es mežonīgi skūpstīju viņu, jo es ļoti vēlos izgaršot viņu visu. VISU!

Nepārtraukti glāstam viens otru, kas neļauj pierimt vai atpūsties ne mirkli. Es viņam burtiski norauju nost bokseršortiņus. Stingri satverdama savā plaukstā viņa lielo „dārgumu”, sāku to skūpstīt. Viņš elsoja, un tas mani vēl vairāk uzkurināja. Es aiz laimes nezināju kur likties, kad viņš baudkārē locījās un izdvesa skaņas, kuru dēļ paliku vēl miklāka un nemierīgāka. Viņš mani paņem aiz rokām, tagad mēs saskatāmies.. Aci pret aci, lūpas pret lūpām. Pēkšņi viss ir mierīgi. Skatoties acīs, viņš mani apgulda uz muguras, uzguļas akurāti virsū, it kā es būtu no trausla porcelāna, ar vienu roku viņš paceļ manu kreiso kāju, bet ar otru aptver manu augumu. Skūpstīdams mani, viņš iegāja manī ar tādu maigumu un spēku reizē, ka es eksplodēju! Pēc tam viss norisinājās tik strauji, abu orgasmi uzzibsnīja reizē. Tai brīdī mēs viens otru spēcīgi apķērām, elsojām. Pēc tam abi nomierinājušies tā arī palikām guļam. Es nejutu viņa smago ķermeni. Viņš maigi man iekoda plecā, paskatījās uz mani, pasmaidīja un smaidot teica: „Tu esi mana un es Tavs!” Mēs aizmigām.

Autors: Zvērene

* Foto no bodies-of-art.tumblr.com

1904312728_8528.jpg