Ar salona darbinieku


Pēc ļoti kaislīgas nakts pamodos sava drauga gultā. Bija mana dzimšanas diena. Viņš jau bija pagatavojis brokastis un kafiju, un ieslēdzis savu datoru. Redzot, ka esmu pamodusies, viņš mani noskūpstīja un teica, ka dzimšanas dienas pirmais pārsteigums būs bezmaksas brazīliešu bikini vaksācija. Vakarā mani gaida vēl viens pārsteigums, bet pirms tam man jāaiziet uz salonu, kur man veiks vaksāciju.

Ierodoties salonā, mani uzreiz apkalpoja meitenes. Lika izģērbties, nogulties un gaidīt, kad atnāks vaksētājs. Biju nedaudz uztraukusies, jo domāju, ka vaksāciju veiks sieviete, bet telpā ienāca tumšmatains un muskuļots vīrietis vārdā Agris. Viņa darbības bija profesionālas - savu darbu viņš veica izcili. Kad darbs bija pabeigts, viņš teica, ka esmu pēdējā kliente šodien, turklāt, ļoti seksīga, un piedāvāja nelielu izklaidi darbinieku telpās, kamēr kolēģes strādā. Nezinu, kas man bija uznācis, bet puiša šarms mani bija apbūris, un es piekritu viņa aicinājumam, un jau pēc maza mirkļa mēs bijām pie durvīm, kuras rotāja uzraksts "Nepiederošiem ieeja aizliegta". Līdz ko iegājām iekšā, viņa lūpas pieskārās manējām, un mēs sākām kaislīgi skūpstīties. Jutu vīrieša rokas, kuras atraisa manus svārkus, un tie nokrita zemē. Svārkiem sekoja manas biksītes, blūze un arī krūšturis. Biju kaila viņa apskāvienos. Viņš sāka skūpstīt manu kaklu, krūtis, vēderu, slīdot arvien zemāk un zemāk līdz vietiņai, kura jau bija kļuvusi ļoti mikla. Noguldījis mani uz grīdas, viņš pavēra manas kājas un sniedza neaizmirstamu kunilingu. Es no baudas gandrīz iespiedzos, bet viņš pieliekot manai mutei roku priekšā, apklusināja mani. Mums bija jāuzvedas klusi. Atvēris savas bikses, viņš no tām izvilka savu piebriedušo locekli un lēnām iestūma manī. Viņš kustējās manī arvien ātrāk un ātrāk, turpinot glāstīt manas krūtis, gurnus, kaklu un vaigus. Es sasniedzu orgasmu otro reizi, un drīz pēc tam arī viņš beidza, izvelkot locekli no manis un izšaujot savu spermu pār manu augumu.

Vakarā ierados mājās un tur ar gardām vakariņām mani gaidīja mans draugs. Mani pārņēma nemiers par to, vai teikt, kas notika lielveikala telpās, vai nē. Likās, ka tā bija tikai viena reize un neviens to neuzzinās, turklāt draugs ir laimīgs ar mani, un es ar viņu, tāpēc neko neteikdama, pievērsos vakariņu baudīšanai. Kad bija pienākusi pusnakts un jau lēnām devāmies gulēt, mans draugs mani apsveica dzimšanas dienā, sniedzot man lielu dāvanu kasti. Es atvēru to, un ieraugot, kas tur iekšā, biju neaprakstāmi laimīga. Nerakstīšu, kas bija dāvanā, un tas arī nav tik būtiski, jo jau pavisam drīz mēs sākām mīlēties. Tā bija viskaislīgākā nakts manā mūžā, kuru nekad neaizmirsīšu. Mīlēšanās ar draugu visu nakti un pirms tam lielveikala telpās ar salona darbinieku.. Likās, ka kopš šīs nakts atkal būšu uzticīga tikai un vienīgi savam puisim. Pienāca rīts, un draugs devās uz darbu. Es izgāju no mājām nedaudz vēlāk un autobusa pieturā ieraudzīju Agri. Arī viņš mani redzēja. Mūsu acu skatieni sastapās, un es jutu kā parādās iekāre. Lai gan man nebija seksa trūkums un biju iemīlējusies savā puisī, nebija pagājušas pat 10 minūtes, kad mēs ar Agri jau bijām mana puiša dzīvoklī, un viņš mani paņēma uz virtuves galda...

*Foto no www.youfree.gr

1150091210_8527.jpg