Mēs viens otru jūtam


Tu gaidi mani ar nepacietību mašīnā… Paveras daudzdzīvokļu mājas durvis un iznāku es – sarkanīgā apmetnī, garajās zeķēs, augstpapēžu zābaciņos un kupliem izlaistiem matiem.

Es iekāpju tavā mašīnā un jauki uzsmaidu. Tu man uzdāvini ziedus un arī velte man jauku smaidu.

Norunājam, ka braucam zaļumos. Vēlamies viens otru... mūsu pavēderēs rit „tauriņu dejas”.

Braucot Tu pamani, ka man zem apmetņa pamanāms tikai melnas zeķes ar sarkanu maliņu un sarkanu zeķturi. Mana ķermeņa smarža Tevi vilina, jo es savu ķermeni esmu palutinājusi ar šokolādes krēmu.

Iebraucot mežā, Tu apstādini mašīnu. Tu pavērsies uz manu pusi, es uz Tavu pusi. Tu pamani, ka esmu bez biksītēm! Redzētais skats Tevi tā uzbudina, ka uzliec roku uz manu jauki skūto vāverīti.. Tad pieliecies pie manām lūpām, un abi kāri tveram viens otra skūpstus!

Es izkāpju no auto, pieeju pie Tavām mašīnas durvīm, atveru tās un sāku lēnām atraisīt Tavu bikšu priekšu... pieliecos pie Tava draudziņa, un tas jauki izslejas! Es kāri aplaizu draudziņa galu, tad noslīdu ar mēlīti gar draudziņu uz leju līdz oliņām! Paņemu mutē vienu oliņu, tad otru... pasūkāju! Pirkstiņš sameklē starpiņu starp oliņām un anālo atveri Tavu... pabužinu to ar pirkstiem un pēc tam ar mēlīti.

Atgriežos pie draudziņa. Tas jauki izslējies, daiļš, sulīgs, smaržīgs... sūkāju un baudu... slīdu ar mēlīti gar viņu.

Tu izkāp no mašīnas, paver manu apmetni, taču tur tikai melns atlasa apakškrekls ar mežģīnēm, sarkans zeķturis, zeķes melnas ar sarkanu maliņu... kaila vāverīte, kas jau gatava Tavam draudziņam.

Tu noliec mani uz priekšu pret mašīnas sēdekli, paver kājiņas, sagatavo draudziņu un strauji ienāc manī... jā!!! Sāc uzņemt ritmu!!! Es kliedzu aiz labsajūtas...

Tu piepalīdzi ar pirkstiņiem pie klitora, pa retam uzsit pa dupšuku.. Es izbaudu tavu draudziņu - tas jauki, strauji darbojas un es atbildu ar savu ķermeni Tavām darbībām.

Tad Tu izņem draudziņu no vagīnas un lēni ieslidini manā anālajā atverē... jā!!! Mēs izplūstam kopējā kaifā un beidzam abi kopā!

Paldies…

*Foto no http://vk.com/880121344_8526.jpg