Prom no citu acīm


Vasaras vidus. Ar Jāni esam nolēmuši doties izbraucienā uz savu vasarnīcu ezera malā. Jau uzreiz sapratām, ka šis brauciens nebūs parasts. Tam būs īpašs mērķis, proti, pabūt divatā, nost no visu citu actiņām.

Sakravājam mantas un dodamies ceļā. Pēc mazāk kā stundas esam jau gala mērķī - izkāpjam no mašīnas un dodamies telpās. Esam izdomājuši, ka varētu nedaudz iedzert un pasvinēt mūsu divatā būšanu. Pagatavojam kokteiļus, ērti iekārtojamies uz dīvāna un malkojam dzērienus. Ik pa laikam mūsu iekarsušie skatieni satiekas.

Te pēkšņi sajūtu viņa maigo roku uz sava ceļgala, tā lēnām ar patiesu maigumu slīd uz augšu. Es nolieku glazi un ar skatu pavēršos pretī Jānim. Es pieglaužos viņam tuvāk un sāku sajust tirpas sev zem jostas vietas. Viņš turpina savas plaukstas slidināt arvien augstāk un augstāk līdz jūtu, ka viņa pirkstiņi paslīd zem manām apakšbiksītēm. Es pieslīdu viņam tuvāk, sāku skūpstīt viņa lūpas un kaklu, liecos viņam pie auss, un tajā bridī viņš savus pirkstiņus strauji iebāž manī. Es nedaudz ievaidos, un tas mūs abus uzkurina aizvien vairāk. Viņš sāk mani apmierināt ar pirkstiņiem arvien ātrāk un ātrāk līdz brīdim, kad kaisle mani ir pārņēmusi pilnībā. Es pieceļos augšup un lieku viņam nogulties uz muguras, tad novelku viņa seksīgos bokseršortus, viņa kreklu un lēnām ar melīti no kakla uz leju kairinu viņu. Mana mēlīte nemanot uzslīd viņam uz peņa.. es sāku to magi laizīt, reizē ar roku maigi glāstot viņa olas. Sāku kārtīgi ņemt mutīte... mmmm.. sajūtu kā tas uzbriest manā mutītē, tas ir gatavs darbībai. Mhm, izģērbju sevi un ar skatu pavērsusies pret Jāni uzlienu viņam virsū un maigi ievadu viņa peni sevī. Sāku kustēties arvien ātrāk! Viņa skatiens vērsās uz manām krūtīm, kas kustību laikā pilnīgi lēkā pa gaisu. Mmm, sajūtu, kā viņa piebriedušais dzimumloceklis ieslīd manī līdz galam. Poza ļauj mūsu skatieniem satikties. Esam iekarsuši, viņš pievelk mani sev klāt un enerģiski kustoties uz augšu un leju kustās manī. Viņš to dara ar vien ātrāk un ātrāk, un vaidi skan no mūsu abu lūpām.

Nomainām pozu - viņš mani noliek rāpus, pienāk man tuvāk un ar spēcīgu sparu ienāk manī no aizmugures. Viņa spēks tikai pieaug un pieaug. Es iecērtu nagus spilvenā. Nenoturos un no baudas sāku kliegt un vaidēt - lieku viņam „paņemt” mani spēcīgāk un arvien ātrāk. Viņš tieši to arī dara! Ir tik labi! Sajūtas ir vienkārši neaprakstāmas! Viņš grūž un grūž manī, un pēdējā mirklī izvelk savu peni un uzšļāc spermu man uz muguras. Abi bezspēkā atkrītam gultā, jo visus savus spēkus esam atdevuši šai kaislīgajai izklaidei.

Sapratām, ka bija vērts pazust no visu citu acīm, jo no sirds varējām kārtīgi izbaudīt divvientulību pilnā ampluā.

*Foto no http://mindbodyme.tumblr.com/

220694629_8525.jpg