Kolēģu būšana


Šis stāsts būs par mani un manu bijušo darba vietu birojā, kad vēl strādāju par grāmatvedi. Nē, pareizāk sakot, tas nebūs par darba vietu, bet gan par mani un maniem kolēģiem - par dienu, kurā pilnībā mainījās mans skatījums uz manu priekšnieci Lindu un viņas vietnieku Māri. Toreiz biju nesen sākusi strādāt šajā kompānijā un vēl tikai apguvu visus savus pienākumus. Bez grāmatvedības vēl dažkārt pagatavoju kafiju Lindai vai Mārim, kad viņi to palūdza. Es nesūdzējos, jo viņi man labi maksāja.

Jau sākot strādāt ievēroju, ka Linda ir ļoti simpātiska sieviete, gadus 10 vecāka par mani, bet ļoti pievilcīga. Māris - kā no kādas tālākas zemes ieceļojis – ar tumsnēju ādu un pusgariem, tumši brūniem matiem. Viņš nebija slaids, jo drošvien katru vakaru cilā stieņus, es nodomāju... Uzvalks nespēja noslēpt to, cik plecīgs viņš ir, un dažreiz no viņa nāca tik reibinoša vīrieša smarža... Kaut kāds tualetes ūdens kopā ar viņa ķermeņa aromātu... mmm! To biju ievērojusi, bet centos nepievērst tam pārlieku uzmanību.

Linda bieži ienāca pie manis kabinetā, lai apspriestu ar mani dažādus jautājumus un paraudzītos, cik daudz jau esmu paspējusi izdarīt. Tādos brīžos viņa pārliecās pār mani, lai tiktu tuvāk datora monitoram un man nācās uz viņu lūkoties tuvumā, es ievēroju to, cik slaids ir viņas viduklis un šaurajos svārkos bija iespīlēts viņas dibens, kas bija apaļš un gluds, it kā viņai kājās nemaz nebūtu biksīšu… Vērojot viņu, man prātā nāca dažādas neķītras domas. Domāju kā pieskaros viņai, kā pavelku viņas svārkus uz augšu un maigi skūpstu viņas gurnus, pagriežu viņu un ar skūpstiem noklāju viņas dibena vaigus. Viņa piever acis, iekož lūpā un lēni un maigi sten, kamēr skūpsti mijas ar manas mēles rotaļām pa viņas pietvīkušo ādu. Tad viņa jautā man par pagājušā mēneša atskaiti, un es, skatoties viņā, atjēdzos - bāc, biju galīgi aizsapņojusies!

Atbildēju uz viņas jautājumiem, bet turpināju savu sapņu lidojumu, ko papildināja manas atmiņas par mūsu darba vietas nesen notikušo balli. Toreiz ar Lindu kopā pucējāmies, un es palūdzu, lai viņa mani nogrimē. Viņa laipni piekrita un jau pēc brīža klāja pūderi uz manas sejas. Tas process šķita tik intīms, jo manā acu priekšā pilnā krāšņumā atklājās viņas dekoltē. Tvirtās krūtis bija redzamas gandrīz pilnībā, vien zils krūšturis sedza pašus krūšu galiņus. Viņa enerģiski grimēja mani un līdz ar viņas rokas kustībām krūtis šūpojās. Augšā un lejā, un atkal augšā… Ik pa brīdim manīju viņas krūšu galiņus pasprūkam, un man gribējās tos nolaizīt. Man nekad nav bijis sekss ar sievieti, bet Linda noteikti varētu būt pirmā. Viņas krūtis, daudz lielākas par manējām, mani aicināja pieskarties, glāstīt un laizīt tās. Es noteikti sūktu viņas krūšu galiņus un pēctam maigi palaistu vaļā, turpinot ar apļveida mēles kustībām tos uzbudināt, kamēr viņa sāktu elsot.

Tās bija tikai manas fantāzijas, kamēr Linda skaidroja man papildus uzdevumu. Šoreiz viņa jau bija apsēdusies man blakus. Viņas kājas bija pārliktas viena pār otru. Viņa nepārtraukti stāstīja par manu uzdevumu. Es mēģināju izturēties kā parasti, bet biju jau krietni uzbudinājusies, domājot par to kā mīlējos ar viņu. Ignorējot viņas biznesa runas, es pietuvojos viņai, joprojām sēžot savā ofisa krēslā. Viņa bija mazliet izbrīnīta, bet neizvairījās. Es skatījos viņai acīs un lēnām pieskāros viņas kājām, kas bija tērptas kaprona zeķēs. Jūtot, ka viņa neiebilst, uzliku arī otru roku un maigi virzīju tās augšup. Viņa pārtrauca runāt, un es dzirdēju, ka viņa sāk elpot mazliet smagāk un ātrāk. Manas rokas bija tikušas līdz viņas zeķu maliņai, kad es ieraudzīju biksītes melnā krāsā. Es turpināju uzraust svārkus līdz redzēju viņas gurnus un biksītēs tērpto klēpi pilnā burvībā. Ar pirkstu galiem maigi pieskāros viņas pauguriņam, uz ko reaģējot, viņa ievaidējās un atlaidās krēslā, lai ieņemtu ērtāku pozu. Es sāku glāstīt viņas kājstarpi maigām kustībām, izjūtot viņas vagīnu, viņas lūpas no augšas uz leju un jūtot, ka viņa strauji iekarst, nedaudz novirzīju savus glāstus. Es piesēdos viņai vēl tuvāk un atpogāju pāris viņas blūzes podziņas. Viņas kuplās krūtis rautin rāvās ārā no krūštura, tāpēc es atlocīju vienu krūštura malu un krūts izleca no tā, lai es varētu sākt to lutināt. Es mežonīgi sāku to krūti laizīt, jo viņa mani bija jau tiktāl sakārdinājusi! Pēc brīža atbrīvoju arī otru krūti un pamīšus laizīju viņas abas. Lindas krūšu galiņi bija tumši un lieli, mazliet lielāki kā zirņi, un stingri. Man pat šķita, ka tie paliek stingrāki ar katru manu mēles kustību un sūcienu. Kamēr laizīju un sūcu vienu viņas krūtsgalu, otru maigi virpināju starp pirkstiem, pirms tam samitrinot to ar siekalām. Lindu tas padarīja pavisam traku, un viņa vairs neslēpa savu labsajūtu un skaļi ievaidējās, ik pa laikam piesaucot Kungu. Vēl mazliet noklāju Lindas krūtis ar siekalām un izbaudīju tās ar rokām kārtīgi izspaidot. Cik tā bija laba sajūta! “Tad tā jutās visi mani bijušie,” es nodomāju.

Arī es jau biju mitra un iekarsusi, tāpēc atļāvos Lindai pavēlēt kāpt uz galda. Viņa paklausīja un uzrāpās uz galda četrrāpus. Viņas svārki jau bija uzrauti augšup līdz viduklim, tāpēc manā priekšā pavērās viņas dibens un iespīlētā pežiņa. Skūpstot viņas dibenu, es novilku melnās biksītes, kas bija kļuvušas pavisam miklas. Mana mēle spēlējās ar viņas ādu un es redzēju, kā no viņas kājstarpes izdalās arvien vairāk uzbudinājuma suliņas. Ar ziņkāri un baudu to uzlaizīju. Tā ir baudas garša! Šī garša mani uzbudināja vēl vairāk, un es jau laizīju abus Lindas caurumiņus. Pati arī biju nometusies četrrāpus un nu jau vairs neturējos ar rokām uz galda, jo rokas bija satvērušas Lindas gurnus, kamēr mana mute un mēle intensīvi kustējās, laizīja un sūca viņas piebriedušo klitoru. Klitors bija kļuvis pavisam sārts un liels, tas bija kļuvis arī spīdīgs no manām siekalām un Lindas uzbudinājuma nektāra. Linda jau vaidēja skaļi un ar saviem gurniem nāca man pretī, ritmiski kustoties pret manu mēli. Es gribēju Lindu novest līdz neprātam, tāpēc ievadīju vienu pirkstu viņas slapjajā vagīnā. Baudas vaidi kļuva vēl skaļāki, kad es viņu ritmiski drāzu ar savu pirkstu. Protams, mana mēle nepārstāja laizīt viņas starpeni un dibenu. Es gribēju vēl un ievadīju viņā arī otru pirkstu, un nu jau šurpu turpu virzīju divus pirkstus. Lindai tas ļoti patika – tas nebija noslēpjams, jo viņa kļuva patiešām slapja. Tik ļoti, ka sāka žļurkstēt, un viņas suliņa notecēja gar maniem pirkstiem…

Es jau biju tik ļoti aizrāvusies Lindas apmierināšanā ar pirkstiem un nemaz nepamanīju, ka mūs kāds vēro.

Nezinu, kurā brīdī viņš bija ienācis, bet no mums pa kreisi stāvēja Māris. Pamanīju viņu tikai tajā brīdī, kad viņam no rokām izkrita papīru kaudzīte, ko viņš, acīmredzot, bija nesis man pārskatīšanai.

Paraudzījos uz Māri un mūsu skatieni sastapās, taču tādu skatienu es nekad nebiju redzējusi. Viņš bija šokā, taču šoku pārņēma iekāres pilns skatiens - viņš stāvēja kā sasalis un blenza uz mums… Es ne mirkli nepārstāju darboties ar saviem pirkstiem. Arī Linda pamanīja Māri, bet turpināja stenēt, un man pat likās, ka viņa ieelsās vēl baudpilnāk, redzot, ka Māris mūs vēro. Mēs turpinājām!

Es izņēmu prikstus no miklās Lindas pežiņas un iebāzu viņā savu mēli, ritmiski to kustinot. Pamanīju, ka Māris ir ticis galā ar šoku, un viņa roka jau atradās uz viņa bikšu priekšas. Viņš caur biksēm sāka glāstīt savu piebriedušo locekli. Tā viņš sevi apmierināja vēl pāris minūtes, līdz Linda to pamanīja un pasauca viņu pie sevis. “Es gribu paņemt tavu locekli visā tā garumā,” viņa teica un atvēra Māra bikšu priekšu, no kuras ātri izvēlās viņa stāvošais daikts. Linda kāri satvēra viņa daiktu savā mutē un sāka to mežonīgi sūkāt. Es joprojām turpināju laizīt un ar pirkstiem apmierināt Lindu, vēl paralēli vērojot viņus abus. Skats bija kolosāls! Māra seja signalizēja pilnīgu baudu. Viņš visu laiku izdvesa kunkstus sev raksturīgajā zemajā balss tembrā.

Bez vārdiem Māris izbaudīdams Lindas drudžaino sūkāšanu, pamanīja manu gaisā atšauto un lietiškos svārkos tērpto dibenu un momentā atrāvās no Lindas lūpu tvēriena. Jutu, ka pēkšņi mani svārki tiek novilkti līdz ceļiem, kas joprojām atradās uz galda. Tālāk sekoja manas apakšbiksītes.. Man kājās palika vien melnās zeķes ar mežģīņoto maliņu. Māris ielīda manā kājstarpē un izlaizīja manu mitro pežiņu. Ilgi gan viņš neturpināja, jo jau drīz es sajutu viņa daiktu sevī. Viņa daikts bija garš un ciets, tas ieslīdēja manī ļoti ātri un turpināja arvien enerģiskāk. Jutu kā viņa pauti sitās gar manu sārto klitoru. Ak, kungs, cik fantastiska darba diena! Arī es nu vaidēju, bet turpināju laizīt Lindu, kas jau bija tuvu beigšanai. Māris drāza mani kā mazu palaistuvi - tā viņš mani sauca, kamēr viņa daikts šaudījās iekšā un ārā no manas mitrās šķirbiņas. Man tas ļoti patika! Viņš bija tik aktīvs, ka viņa gurni skaļi sitās pret manu dibenu un radīja plaukšķošu skaņu. Linda uzbudinājās vēl vairāk kopš brīža, kad juta, ka mani no aizmugures paņem Māris. Mana pirkstu un mēles spēle ar Lindas dievīgo kājstarpi bija novedusi viņu līdz baltkvēlei. Viņa sāka stenēt arvien skaļāk un biežāk, līdz viņa beidza ar skaļu kliedzienu. Tas arī mani tuvināja orgasmam. Linda bezspēkā gulēja uz galda un centās atgūt elpu, kamēr Māris arvien stiprāk mani drāza, ieķēries manos gurnos. Pēc brīža Linda nogūlās zem manis un atbrīvoja manas krūtis no blūzes. No Māra kustībām tās šūpojās nevaldāmi ātri, taču Linda tās notvēra un ar savu mēli laizīja tās visā pilnībā. Man no baudas sagriezās galva… Es ritmiski kliedzu un jutu, ka Māris tūliņ beigs, tāpēc es ar pirkstiem sāku masēt savu klitoru, kas bija neticami piebriedis un jutīgs. Protams, tas bija arī tik mitrs kā, šķiet, nekad, un kārtīgi pamasējot to, es beidzu. Orgasms bija tik spēcīgs, ka es skaļi iekliedzos - viss kabinets pieskanēja ar manu balsi. Izbaudīju kā mana vagīna ritmiski pulsēja. Māris bija sajūsmā un vēl brīdi drāza mani, kamēr es baudā stenēju. Viņš beidza pēc apmēram minūtes, un es sajutu siltu spermas šalti uz savas muguras. Ar savu locekli viņš uzsita man pa dibenu, un es žigli pieliecos, lai nolaizītu viņa daikta galiņu. Tad mēs abi sabrukām uz galda blakus Lindai.

Pēc mirkļa klusuma un mūsu elsu, mēs visi vienlaicīgi sākām smieties. “Tiešām forša darba diena,” teica Māris.

Mēs piecēlāmies un sakārtojām savu apģērbu. Es palūdzu Lindai ar salveti noslaucīt manu muguru… Pēc minūtes mēs bijām atpakaļ ierindā. “Es tev atnesu atskaites, kas mazliet jāpārlabo,” smaidot teica Māris, un pacēla zemē nokritušās lapas.

Amanda

Foto no: http://pinkreportjamaica.wordpress.com/2010/11/

1170752287_8521.jpg