Karstais reiss


Tas bija vairākus gadus atpakaļ. Toreiz ar busu vadāju dažādas preces pa visu Latviju. Vienā reizē bijusī klasesbiedrene sarunāja, lai es atpakaļceļā no Daugavpils viņu paņemu un aizvedu uz Rīgu. Negribot braukt ar autobusu un arī man nebūšot garlaicīgs ceļš. 


Pievakarē satikāmies norunātajā vietā. Viņa izskatījās satriecoša, īsos svārciņos un topiņā. Viņa iekāpa busā un apsēdās. Sākām braukt. Es tik reizi pa reizei uzmetu skatu viņas skaistajām kājiņām.. Runājām par pagājušo skolas laiku, atcerējāmies dažādus atgadījumus no skolas, bet mans skatiens tik klejoja no kājiņām uz dekoltē. Bijām jau pabraukuši labu gabaliņu no pilsētas, kad viņa saka: „Skatos, tu ļoti maz pievērs uzmanību ceļam. Šādi mēs varam nekur tālu neaizbraukt. Nobrauc kaut kur maliņā.” Es biju ļoti pārsteigts par viņas prasību. Nobraucām malā - stāvlaukumā. Tad viņa sacīja: „Tu man jau skolas laikā ļoti patiki,” - uzlika roku man uz kājas un sāka to glāstīt. Es arī viņai atzinos, ka viņa man ļoti patika, un man pat bija sapnis ar viņu pārgulēt. 

Viņas roka jau bija nonākusi ļoti tuvu manam draudziņam, kurš jau bija pilnīgi ciets un centās izlauzties no biksēm. Sākām skūpstīties. Viņas lūpas bija karstas un darbojās kaislīgi. Lēnām sāku ar lūpām virzīties uz kaklu, ar rokām glāstīju muguru.. viņai tas patika. Pa to laiku viņa jau bija atbrīvojusi manu draudziņu no bikšu ieslodzījuma un maigi glāstīja oliņas. Es pa to laiku biju ticis zem svārciņiem, un liels bija mans pārsteigums, kad tur neatradu biksītes, bet gan uzreiz uzdūros gludai un maigai vāverītei. Es sāku to maigi glāstīt. Tā palika mitra. Ieslidināju pirkstu starpā un sāku glāstīt klitoriņu. Novilku topiņu un manas lūpas pieplaka pie skaistajām krūtīm. Paņēmu mutē piebriedušo krūts galiņu un ar mēli to glāstīju. Tad manas lūpas sāka virzīties uz leju - nolaizīju vēderiņu, izlaizīju nabiņu līdz nonācu pie svārku maliņas... 
Turpinot maigi laizīt viņas maigo ādu, novilku tos nost, lai atbrīvotu ceļu tālāk. Lai būtu ērtāk viņa uzcēla kājas man uz pleciem. Manā acu priekšā nonāk jaukā vāverīte! Sāku to lēnām laizīt - mani vai traku padarīja tā jaukā smarža! Mans draudziņš, lai arī netika aiztikts no kaifa vai sprāga pušu. Laizīju, cik vien dziļi varēju, man seja no viņas gardās sulas jau bija slapja. Jutu, ka es vairs ilgi nevarēšu noturēties, bet tad arī viņa no baudas eksplodēja. Kad nedaudz atguvās, atbrīvoja manu galvu no kāju skavām. Tad iekārtojāmies ērtāk, lai viņa varētu tikt ar muti pie mana draudziņa. Viņa sāka to lēni laizīt - vispirms oliņas, tad tuvāk galviņai.. jutu, ka sprādziens nebūs ilgi jāgaida. Viņa paņēma galviņu ar lūpām un lēni slidināja draudziņu dziļi mutē, vienlaikus ar mēlīti virpinot pa galviņu. To ilgi nevarēju paciest un gāja vaļā baudas sprādziens. Pirmā spermas strūkla trāpīja tieši viņai mutē. Baudā skatījos kā viņa kāri to rija, bet liekā notecēja gar lūpām. Nākamās uzšļācās uz sejas. Tik baudpilnu brīdi nebiju agrāk piedzīvojis! Viņa sāka ar mēlīti savākt ap muti esošo spermu un kāri laizīja - ko nevarēja aizsniegt ar mēli, to savāca ar pirkstiem un visu līdz pēdējam nolaizīja. Beigās saplūdām ilgā un dziļā skūpstā. Nemaz nedomāju, ka tik gards var būt kokteilis no viņas lūpam. Nedaudz atpūtāmies un turpinājām mājupceļu. Galamērķī šķiroties norunājam, ka vajadzētu vēl kādu reizi mums tā satikties un izbaudīt mirkļus.

Jānis

Foto no: http://laurajul.dk/tag/oral/

314867022_8519.jpg