Vasaras atpūta


Bija karsta vasara un mēs ar draudzeni izdomājām nedēļas nogali pavadīt kaut kur pie ūdens, lai gūtu spēku un veldzi turpmākajam darba cēlienam.

Rīts uzausa skaists - saulīte staigāja pa zemes virsu. Sakravājām mašīnā visu nepieciešamo un devāmies ceļā. Iepriekš neko nebiju teicis par to, uz kurieni brauksim, jo biju izdomājis draudzeni aizvest uz kādu ļoti nomaļu meža ezeriņu, lai mēs netraucēti varētu atpūsties un izbaudīt divvientulību dabas apskāvienos. Nogriezāmies no šosejas un sākām braukt pa meža ceļu, un tikai tad draudzene sāka interesēties, kur braucam. Jautāja, vai tad jūra ir uz šo pusi un mežā? Saku, ka braucam uz tādu vietu, kura ir krietni labāka un jaukāka par jūru - uz cilvēku pūļiem vari noskatīties arī pilsētā. Bijām jau kādu laiciņu braukuši, tad nogriezos pa sānceliņu un pēc kāda laiciņa bijām galā. Skatam pavērās skaista ainava - neliela meža pļaviņa ar tīru pludmali, ūdens ezerā kā spogulis, vienīgais karsti gan, jo meža ielokā nav pat vēja vēsmiņas, un jau no ceļa bijām sakarsuši. Noģērbāmies. Es novilku arī peldbikses un aicināju draudzeni sekot man - lai nevelk mugurā peldkostīmu. Viņa nedaudz sakautrējās, bet tad pārliecināju, ka šeit taču neviens mūs neredzēs. Mēs bijām gana tālu no cilvēkiem, un, ja arī kāds brīnumainā kārtā iemaldās, viņai nav jākautrējas ar tik skaistu augumu! Viņa paklausīja un abi kaili devāmies uz ūdens pusi. Nevarēju atraut skatienu no viņas auguma, skaistajām krūtīm, slaidajām kājām un gurniem, kuri viņai ejot tik jutekliski kustējās. Lēnām bridām ūdenī, vēroju kā viņas gurnus apņēma ūdens, virzījāmies dziļāk līdz viņas krūtis sāka skart ūdens virsmu. Mani pārņēma tāda kaisle! Labi, ka bijām ūdenī, kas to nedaudz atdzesēja. Laidāmies peldus un kādu loku appeldējām.

Peldot klausījāmies klusumu, kas bija visapkārt. Sākām viens otru apšļakstīt ar ūdeni. Un cik skaisti ūdens atsitās pret viņas ķermeni.. pēc katras šalts ūdens tik skaisti notecēja pār viņas krūtīm. Krūšu galiņi bija tik burvīgi, ka nespēju acis atraut. Šļakstoties virzījos viņai tuvāk, līdz bijām jau viens otram klāt. Apņēmu viņu ar rokām un pieplaku ar lūpām viņas lūpām, saplūdām dziļā skūpstā.. ar rokām glāstīju viņas muguru, sajutu viņas ķermeni piekļaujamies man. Arī viņas rokas sāka glāstīt manu ķermeni. Lēnam virzījāmies ārā no ūdens. Paņēmu klēpī un iznesu no ūdens, noguldīju uz malā izklātās segas, nometos uz ceļiem un turpināju skūpstīt. Lēnām ar lūpām sāku virzīties uz leju pa kaklu uz krūtīm.. Viņa paņēma mani aiz gurniem un pagrieza tā, lai mani ceļgali būtu viņai aiz galvas. Es turpināju laizīt un skūpstīt viņas krūtis, viņa ar mēlīti sāka darboties ap manām oliņām. Lēnām ar mēlīti virzos uz leju, manas lūpas ir pie nabiņas, bet mans loceklis ir pilnīgi ciets un jūtu kā tas pieskaras viņas matiem. Manas lūpas jau ir pie gludi skūtas vāverītes.. ar mēli sāku maigi laizīt maigo un miklo vāverīti. Viņas mēlīte pieskaras manam aiz iekāres un baudas sastigušajam loceklim - sākumā tā lēni sāk to laizīt ,sākot no pamatnes līdz galviņai, līdz paņem to mutē un sāk to maigi sūkāt. Pa to laiku es aizrautīgi laizu viņas nu jau pludojošo vāverīti, es kāri baudu šo gardo nektāru. Jūtu, ka tuvojas baudas kulminācija - viņa aiz baudas sāka elsot un kunkstēt, jo pakliegt nevarēja - mutē bija mans loceklis. Gaidīju jau sprādzienu, kad pēkšņi viņa mani nometa nost no sevis – es paliku uz muguras guļot. Viņa strauji uzleca uz mana locekļa un sāka neprātīgi lēkāt. Aiz baudas abi kliedzām, mūsu kliedzieni atbalsojās tālu mežā. Pēc mirkļa spēcīga spermas šalts iešļācās viņas vāverītē, bet viņa tik turpināja lēkāt līdz biju tuvu bezsamaņai - no baudas raibs gar acīm griezās! Tad arī viņa noslīga uz manis, apķērāmies un tikai pēc kāda laiciņa, kad bijām atguvušies, cēlāmies augšā, lai dotos atvēsināties ezeriņā. No vāverītes pa viņas kājiņām uz leju tecēja spermas upītes - viņa pieliecās un ar roku savāca vispirms no vienas kājas, tad arī no otras un kāri tās nolaizīja.

Viņa teica, ka es nemaz nevarot iedomāties cik gards un spēcinošs ir šis kokteilis un tad skūpstā pieplaka pie manām lūpam. No viņas lūpām sajutu spermas un viņas sulas sajaukuma garšu un smaržu - tā bija vienreizēja! Paņēmu viņu uz rokām un metāmies ūdenī. Rūpīgi viens otru maigiem glāstiem nomazgājām un nācām ārā no ūdens. Iekūrām ugunskuru, lai pagatavotu ko ēdamu, jo pēc seksa un peldes bija radusies mežonīga apetīte. Kamēr draudzene cepa desiņas, es uzslēju telti naktsguļai.

Abi kaili sēdējām un baudījām maltīti, kura brīvā dabā garšoja satriecoši. Pēc maltītes vēl reizi nopeldējāmies un līdām teltī gulēt. Mūsu ķermeņi cieši sakļāvās un mēs ātri vien iemigām, jo priekšā mums bija vēl viena brīvdiena ko baudīt tikpat kaislīgi!

Jānis

Foto no: http://footage.shutterstock.com/clip-3226693-stock-footage-romantic-young-couple-in-lake-kissing-embracing.html

362548090_8516.jpg