21 gada jubilejas pārsteigums, braucot ar prāmi kruīzā


Tā kā man tuvojās dzimšanas diena, tad man radinieki jau laicīgi uzdāvināja ceļojumu ar prāmi uz Stokholmu. Un nu bija pienākusi tā diena, kad man ir dzimšanas diena un devos šajā ceļojumā. Aizbraucot uz ostu, pieeju pie lodziņa paņemt kajītes atslēgu, bet tur strādājošā meitene ļoti aizdomīgi pasmaidot, liek man uzgaidīt – viņai esot jāveic zvans un kaut kas jānoskaidro. Man tas jau likās drusku aizdomīgi, bet domāju - kas jādara, jādara. Pēc kādām 10 minūtēm viņa atnāca, izdrukāja atslēgu, un smaidot teica, ka varu doties uz savu kajīti. Paņēmu atslēgu un devos kajītes meklējumos.

Uzkāpjot uz prāmja, sapratu, ka mana kajīte ir uz 8. klāja un pašā kuģa priekšā. Pieejot pie savas kajītes dzirdēju, ka tajā skan mūzika. Negaidot un ilgāk neprātojot, vēru tik vaļā durvis. Jā, mūzika tik tiešām nāca no šīs De Suit (lielākā kajīte ar visām iespējamām ekstrām) kajītes. Tas gan vairs nav būtiski, jo pirmais, kas pavērās manam skatienam un pilnībā to piesaistīja sev, bija gultā guļošā skaistule - blondi mati, slaida, ar kuplām un tvirtām krūtīm, garām kājām - vienkārši sakot, ar perfektu augumu. Viņa izskatījās tik lieliski – viss, ko vien puisis var vēlēties! Šai skaistulei mugurā bija uzvilkta sarkana korsete un melnas stringbiksītes. Tāda meitene tā vienkārši neguļ gultā, bet domāju, ka ne es, ne viņa nebijām sajaukuši kajītes!

Ieejot kajītē iekšā, viņa maigā balsī pasaka, lai nākot pie viņas. Es zibenīgi ātri visas mantas nometu zemē un piegāju pie gultas. Viņa piecēlās augšā, iegrūda mani blakus gultai esošajā krēslā un sāka man sniegt kaislīgu un lēnu klēpja deju. Mmmm, tas bija vienkārši neaprakstāmi.. Pēc kāda laika, kad jau biju šīs dejas uzbudinājuma pārņemts, viņa atvirzījās nost no manis, bet es apgūlos gultā tieši pa vidu. Šī perfektā sieviete man uzsēdās virsū un sāka mani kaislīgi skūpstīt, tikmēr lēnām mani izģērbjot. Man mugurā vairs bija tikai bikses. Es vairs nespēju noturēties neizģērbjot viņu pavisam kailu, tāpēc piecēlos no gultas, pavilku ārā arī viņu un maigi, kaislīgiem skūpstiem baudot viņas augumu, novilku viņai biksītes. Viņa uzreiz notupās uz ceļiem, novilka man džinsas un satvēra ar savām siltajām rokām manu locekli. Sākumā viņa to masēja ar rokām.. bet jau pēc dažiem perfektiem pieskārieniem, viņa paņēma to mutē. Sākumā lēnām tad ar vien ātrāk un ātrāk viņa to sūkāja. Mm ..Tas bija kolosāli! Viņa neapstājas, un mans sakāpinātais uzbudinājums darīja savu – pēc laiciņa viņa savā mutē sajuta manu karsto sulu, ko baudpilni iešļācu viņai mutē. Mana miesa ekstāzē drebēja. Es vēroju kā viņa rij manu sulu un kāri nolaizu arī to, kas bija nopilējis kur citur. Viņa mani izgaršoja! Tad viņa atgūlās un papleta savas kājiņas. Uzreiz bija redzams, ka viņas vāverīte jau pludoja no uzbudinājuma. Mani tas, protams, uzkurināja vēl vairāk. Maigi un ar glāstiem es sāku to laizīt. Es laizīju un baudīju viņu, ar vienu roku papildus kairinot vāverīti, bet ar otru glāstot viņas burvīgās krūtis. Un tad nāca, manuprāt, pats labākais tajā vakarā - viņa man uzšļāca virsū zelta lietutiņu.. Ooo .. tas bija pats labākais! Baudīju! Man ļoti patika!

Kad man jau šķita, ka baudpilnais notikums ir galā, viņa teica, ka beidzot tak’ esot jāsāk svinēt tā mana dzimšanas diena. Viņa lika man apgulties gultai pa vidu un stingri noteica, ka tagad es esot viņas varā un atpakaļceļa neesot – man būšot jādara viss, ko viņa vēlēšoties. Tā nu es apgūlos gultai pa vidu un viņa man uzleca virsū. Viņa pieslēdza gan manas rokas, gan kājas pie gultas ar roku dzelžiem un lentītēm.. noskūpstīja mani un metās lejā pie mana jau riktīgi piebriedušā, cietā locekļa. Skaistā blondīne laizīja manu locekli, ar mērķi to padarīt mīkstāku, bet viņai ne īpaši labi sanāca – es biju uzbudinājuma pārņemts (gan prāts, gan miesa) un vienā brīdī atkal iešļācu mutē daudz savas spermas. Viņa pačukstēja, ka grib, lai viņas viss ķermenis būt ar manu spermu.. Pēc kāda brīža viņa piecēlās un savu jau tad slapjo vāverīti pielika man pie mutes un teica, lai laizu! Tā kā man nebija kur likties, tad es vēlreiz to laizīju ilgi laiku un atkal tiku pie liela zelta lietutiņa, kas mani padarīja vai traku!

Beidzot viņā uzsēdās uz mana locekļa un ilgi, kaislīgi ar gurniem it kā zīmēja astotniekus. Tas bija ideāli! Tad viņa nosēdās no manis nost, ātri sāka masēt manu locekli, līdz es atkal beidzu, tikai šoreiz viņa manu spermu savāca un lika man to uztecināt viņai virsū. Es to arī darīju!

Pēc šī kaislīgā piedzīvojuma kopīgi gājām dušā, bet kā mums veicās dušā, to tad laikam pastāstīšu nākamreiz.

Renars_21

Foto no: http://www.intim8wear.com/corsets

2036957374_8515.jpg