Aizliegtā piektdiena!


Katru dienu prātā pārcilāju šo prātam neaptveramo baudu. Pirms šīs kaislīgās piektdienas mums abiem likās, ka nekas tāds nav iespējams pat sapņos. Aizliegtā nakts un aizliegtā bauda liek biksītēm palikt miklām, ik mirkli vien iedomājoties. Un tā notiek, kad pēkšņi atrodas iespēja būt kopā arī telpā, ne tikai dabā, kur neskatoties uz to, ka tas vienmēr ir lieliski un brīvi, neskatoties uz to, ka arī šie stāsti būtu pelnījuši rakstu par sevi, tomēr bieži vien ir arī apgrūtinoši. Savās domās visu laiku atgriežos šajā maģiskajā piektdienā, kad tikuši līdz dzīvoklim, tālāk par paklājiņu viesistabā tā arī netikām. Kaislē skūpstoties, es baudīju katru lūpu un roku pieskārienu, ko Viņš man deva, kā Viņa stiprās un lielās rokas slīdēja pāri manam ķermenim, un nemanot biju noguldīta uz zemes. Es apzinājos, ka ar savu ķermeni no a līdz z parādu - ņem mani, iekaro mani, esmu Tava, dari ko vēlies... Un Viņš ar savām darbībām skaidri lika saprast, ka ir to pamanījis un ne mirki neliks man vilties. Kaislē mirdzēja mūsu abu acis, ar skatieniem, kuros abi noslīkām. Gaisā virmoja sajūta, ka cilvēku ķermeņi pilnīgi noteikti spēj ražot elektrību. Kamēr es gulēju uz zemes, Viņš ar stigrām roku kustībām glāstīja manu ķermeni, paslīdot zem kleitas un lēnām novelkot manas zeķubikses. Ieraugot kaut mazāko kailo kāju laukumiņu, Viņš tās skūpstīja radot sajūtu, ka izģērbj mani tikai ar savām karstajām lūpām. Cik uzbudināts kļūst sievietes ķermenis, kad vīrietis māk pieskarties.

Viņš skūpstīja manas kājas no pirkstu galiņiem, neaizmirstot ne milimetra, lēnām slīdot uz augšu. Mans ķermenis kliedza, cik ļoti vēlējos viņu sajust sevī, bet Viņš tikai smaidīja un spēlējās ar mani. Strauji pazuda arī kleita un es biju viņa priekšā pilnīgi kaila un neaizsargāta. Viņš baudīja to, ko dara, Viņš redzēja, ka esmu pilnīgā Viņa pakļautībā. Ar savām rokām viņš pārņēma visu manu ķermeni un katrs Viņa lūpu pieskāriens lika manam ķermenim raustīties. Viņš skūpstīja manas krūtis, sajūtot cik cieti kļūst krūtsgali, Viņš tos saspieda starp pirkstiem, saspieda starp zobiem un es tikai bezspēcīgi spēju ievaidēties un baudīt katru sekundi, katru spēcīgo pieskārienu. Viņš glāstīja krūtis, rokas, kājas, vēderu, laiku pa laikam pārliecoties man pāri un noskūpstot manas lūpas... līdz Viņš ar rokām bija nonācis Tur.

Nepietika ar to, ka es raustījos no visiem iepriekšējiem pieskārieniem, brīdī, kad viņš iegāja manī ar saviem pirkstiem, likās, ka kulminēšu tieši tajā mirklī, bet nē… tas bija tikai sākums. Viņš skaidri zina, kā man vislabāk tas patīk, Viņš zina, kā pieskarties man no iekšas, lai es sajuktu prātā. Citkārt Viņš novestu mani līdz „slapjām” beigām uzreiz, bet ne šoreiz. Šoreiz Viņš vēlējās, lai šis mirklis nekad nebeigtos. Viņš laiku pa laikam apstājās, kamēr es šajā pauzes mirklī tikai spēju ar ķermeni kliegt – Dari tā vēl!!! Viņš skūpstīja mani Tur, un Viņa mēle kustējās tik strauji un pareizi, bet vienīgā doma, kas manā galvā raisījās, bija „Man vajag Tavu locekli, savās rokās, sevī, gribu to!”.

Visādi centos izlocīties, lai tiktu tam klāt, bet Viņš neļāvās, viņš tikai turpināja spēlēties ar manu ķermeni vēl un vēl… Līdz tomēr padevās, un es tiku klāt tik ļoti kārotajam. Es beidzot varēju ieraudzīt Viņa lielisko, kailo augumu, jo jau sen uzskatīju, ka Viņa drēbes ir kas pilnīgi lieks. Es Viņam pavēlēju izģērbties un Viņš klausīja uz vārda. Es notupos uz ceļiem, saķēru viņa stingro locekli un piepildīju savu vēlmi, paņemot to mutē. Arī es beidzot varēju atdarīt par to baudu, ko viņš man sniedzis kopš esam uz paklāja, arī es varēju būt noteicēja pār viņu… Viņš nelikās mierā, un baudot manas mēles pieskārienus, ar rokām tika man klāt. Viņš turpināja mani uzbudināt vēl un vēl un sajust, cik mikla esmu, un balsī pateiktais „Es gribu Tevi” pilnīgi aptumšoja prātu. Manu ķermeni pārņēma trīcoša sajūta, it kā ik pēc pāris sekundēm atkal un atkal sasniegtu orgasmu. Viņš atkal apguldīja mani uz muguras un iegāja manī no augšas. Viņa loceklis ir kā radīts man. Un tā sajūta, ka Viņš ir manī, piepilda un padara mani traku. Gribās vēl un vēl baudīt kā Viņa loceklis kustās manī. Mēs abi bijām gatavi beigt jebkurā mirklī, bet tik ļoti gribējās šo mirkli turpināt un neapstāties. Es atkal skūpstīju Viņa locekli, kamēr Viņa rokas kairināja manu pēcpuses caurumu. Līdz es pagriezos pret Viņu ar aizmuguri. Lēnām, bet bezgala patīkami Viņš slīdēja manī no aizmugures vienā mirklī ar rokām, kamēr jau nākamajā tur ieslīdēja ar savu locekli. Mēs elsojām un baudījām, mēs kļuvām arvien ātrāki un nevaldāmāki, mainot pozas ik pēc pāris minūtēm – es baudīju Viņu sevī esot augšā, es trīsēju sajūtot Viņu sevī no aizmugures, no augšas, daž ne dažādās pozās, kombinācijās un secībā, es stenēju, kaifoju, teju vai bļāvu no svētlaimes. Laiku pa laikam Viņš ļāva man paņemt savu locekli mutē, kamēr Viņš mani atkal un atkal apmierināja ar rokām. Viņš turpināja aizvien ātrāk un ātrāk, es iekarsu arvien vairāk un vairāk, līdz es kulminēju ar „slapjām” beigām. Es nogūlos uz zemes, gatava bezspēkā aizmigt jau nākamajā sekundē. Bet es gribēju, lai beidz arī Viņš. Līdz šim mēs bijām bijuši kaislīgākie un trakākie zvēri pasaulē, tāpēc lūdzu Viņam atkal ienākt manī, šoreiz lēnām un no augšas. Viņš gribēja kustēties arvien ātrāk un ātrāk, bet es neļāvu, es liku Viņam sajust mani pilnībā, būt manī un baudīt. Neskriet, kustēties lēnām, sajust, lēnām, lēnām, lēnāk, baudi, jūti, vēl, vēl, vēl… mani muskuļi savelkas, iekšā viss kļūst ciešāks… un jā, arī Viņš ir gatavs sasniegt baudas visaugstāko pakāpi… Viss… vairs neko citu kā tikai pēdējiem spēkiem noglāstīt otra ķermeni nav iespējams…

Atkarīgā

Foto no: http://www.prevention.com/sex/sex-relationships/5-ways-get-your-sex-life-back-track

2003979593_8514.jpg