Slapjās izpriecas


Tas bija ziemas vidus, kad Leo atgriezās no 3 mēnešu komandējuma. Varbūt šķiet, ka tas nemaz nav ilgi, bet Beatrisei, kas ar Leo draudzējās 3 gadus, tā šķita vesela mūžība. Jau pēc gada draudzēšanās Beatrise un Leo sāka dzīvot kopā, tāpēc Beatrise bija pieradusi ik vakaru aizmigt mīlestības pilnos apskāvienos līdz brīdim, kad Leo bija jādodas darba komandējumā. Viņai negāja viegli, taču jūtas pret Leo bija pārāk spēcīgas, lai padotos un viņa nepadevās!

Leo ieradās sestdienas pēcpusdienā, un Beatrise gaidīja viņu mājās ar gardām svētku pusdienām. Ienākot mājās, Beatrise metās virsū Leo, lai to noskūpstītu un apskautu tik cieši, ka aizraujas elpa! Leo bija saviļņots. Abos valdīja neviltots prieks un ilgas vienam pēc otra. Paēdis pusdienas, Leo nolēma doties dušā pēc garā un nogurdinošā ceļa uz mājām. Beatrise nogaidīja, kad mīļotais puisis pazudīs vannasistabā un sāka izģērbties. Kāpēc? Viņa nolēma puisi pārsteigt un iepriecināt ar slapjām pieaugušo izpriecām.

Klusiem soļiem, viņa piezagās pie durvīm un atvēra tās. Puisis nepamanīja Beatrises klātbūtni, līdz viņa maigi viņu apķēra no mugurpuses. Leo apgriezās un viņa sejā bija jaušams patīkams pārsteigums. Viņš noskūpstīja viņu, un tad rotaļīgi, cieši turot nostādīja meiteni tieši zem dušas strūklas. Abi smējās un rotaļājās ar ūdeni kā mazi bērni, kas viņiem sagādāja lielu prieku. Nomierinājušies Leo un Beatrise lūkojās ar mīlošām acīm viens uz otru, kamēr ūdens raiti slīdēja pār abu ķermeņiem. Beatrise aplika savas rokas ap Leo kaklu un noskūpstīja viņu. Leo slidināja savas rokas gar Beatrises muguru līdz dibenam. Viņš kaislīgi ieķērās tajā, kamēr Beatrise veltīja viņam garus un baudas pārpilnus skūpstus. Abi bija uzkurināti, un ūdens čaloņa to tikai pastiprināja. Leo pārtrauca skūpstu, lai virzītos ar savām lūpām uz leju. Viņš lēnām, izbaudot skūpstīja visu viņas ķermeni - no lūpām uz kaklu, krūtīm, vēderu un pašu intīmāko vietiņu, pie kā arī Leo uz brīdi uzkavējās. Maigi skūpsti tur lejā Beatrisē izraisīja patīkami elektrizējošas trīsas pār visu ķermeni. Viņa apturēja puisi, ieskatījās acīs un noteica: „Paņem mani! Esmu noilgojusies pēc tevis sevī!” Šie vārdi Leo iekāri pastiprināja tik ļoti, ka viņš pārliecinoši pacēla meiteni un atstutēja pret sienu. Viņa muskuļotajai un spēcīgajai miesai tas bija tīrais sīkums. Viņš skūpstot iegāja viņā. Iekāres stīgas bija uzvilktas maksimāli. Leo zināja, kas patīk Beatrisei un tāpēc kustējās ātri un varaskāri. Nepagāja ilgs laiks, un Leo beidza viņā. Labsajūta un spēcīgi elpas vilcieni nāca pār abiem. Leo nolaida Beatrisi un apskāva. Apskāvušies viņi atvēsinājās zem ūdens strūklas. Leo iečukstēja Beatrisei: „Es mīlu tevi, mazā, un vairs neatstāšu tevi vienu tik ilgi.” Neviltots smaids un Beatrise saķēra viņu vēl ciešāk.

Nomazgājušies un ietinušies dvieļos viņi devās uz guļamistabu. Bija iestājies patīkams nogurums. Nometuši dvieļus, viņi pavisam kaili ieritinājās zem segas viens otram cieši blakus. Leo viņu turēja savās skavās. Ķermeni un prātu bija pārņēmis siltums un neaprakstāms miers. Vairs atlika aizvērt acis un ļauties labsajūtai kopā ar mīļoto. Abi saldi iemiga.

Lana

Foto no: http://www.today.it/commenti/articoli/sesso-casalingo-posti-migliori/26223

1528808340_8513.jpg