Vasarīgās kaislības uz mašīnas kapota


Bija piektdienas vakars, un mums ar Kristapu bija jādodas uz viņa uzņēmuma darba balli. Es biju nolēmusi sacirsties ne pa jokam, jo gribēju, lai Kristaps būtu lepns, ka blakus viņam esmu tieši es. Lai arī mūsu attiecību stāžs nebija no tiem ilgākajiem, mēs abi bijām neprātīgi laimīgi kopā. Kristaps prata mani patīkami pārsteigt ne tikai ar ziediem un citām sievišķīgām dāvaniņām, bet arī ar uzmanību, kas sievietei ir tik ļoti nepieciešama no sava mīļotā vīrieša. Arī man patika viņu palutināt, jo īpaši seksuālajā ziņā, jo zināju kā padarīt viņu traku. Arī šodien man bija plāns kā viņu atalgot, tāpēc arī izskatīties vajadzēja pieklājīgi izaicinoši. Uzvilku iepriekšējā dienā nopirkto īso, melno mežģīņu kleitu, kas izcēla visas mana ķermeņa aprises, galvenokārt, krūtis un dibenu. Nolēmu viņam atrādīties, un viņa acīs varēju redzēt degsmi un iekāri pēc manis. Es tik ļoti labi pazinu šo skatienu, ka tas arī manī raisīja iekāri. Saprotot, ka bijām aizkavējušies, nācās kliedēt savu iekāri un doties uz mašīnu, lai laicīgi nonāktu ballē.

Viss vakars bija ļoti patīkams, Kristaps iedzēra, un es ik pa laikam noķēru viņa iekāres pilno skatienu, uz ko es atbildēju ar savējo. Mans skatiens sūtīja ziņu: ”Pavisam drīz tu izkusīsi no labsajūtas..”

Pēc kāda brīža, Kristaps pienāca pie manis un sacīja: ”Dodamies mājās, es esmu izslāpis pēc Tevis un tava kailā ķermeņa!” Viņš pat neapjauta, kas man bija padomā.

Atvadījušies no pārējiem balles viesiem, mēs devāmies uz mašīnu. Tā kā Kristaps bija pietiekami iedzēris, maršruta noteicēja biju es. Nobraucot no galvenā ceļa, Kristapa sejā bija manāma neizpratne, viņš man jautāja, kur es viņu vedu, bet es...es tikai neķītri smīkņāju.

Mēs bijām klāt. Izkāpis no mašīnas, Kristaps pagāja pāris soļus uz priekšu, mēģinot saprast, kur atrodas. Lai arī bija jau ļoti vēls, varēja redzēt mēness apspīdēto ezeru, kas deva fantastisku skatu šīs nakts melnumā. Arī mašīna bija apspīdēta, un es nolēmu to izmantot. Viņš apgriezās saucot: ”Līva, kas...” un apklusa. Es biju graciozi atspiedusies pret mašīnas kapotu un lēnām vilku nost liekos drēbes gabalus. Es biju palikusi tikai apakšveļā, un viņš lēnām man tuvojās.. Viņš nedaudz notupās, noskūpstīja man vēderu un lēnām novilka manas biksītes. Tad negaidot cieši satvēra un uzcēla uz kapota. Atlika vairs tikai atbrīvot mani no krūštura, kas viņam lieliski izdevās. Viņš bija tik uzbudināts! Es to jutu pēc katra pieskāriena, skūpsta.. Arī es palīdzēju viņam atbrīvoties no drēbēm, līdz abi bijām pilnīgi kaili un melnajā tumsā bija manāmi tikai mēness apspīdētas ķermeņa aprises. Emocijas bija uzjundītas augstākajā mērā, gan no apstākļiem, kādos atradāmies, gan no iekāres vienam pret otru. Viņš skūpstīja mani tik aizrautīgi, ka no šīm sajūtām vien es paliku slapja. Es rotaļājos ar viņa mēli, kas darīja viņu vēl dedzīgāku un neprātīgāku. Paralēli, es satvēru viņa locekli un glāstīju to savās rokās. Viņš palika arvien uzvilktāks.. un viņa loceklis bija pilnībā uzbriedis. Mēs vairs negribējām vilkt laiku garumā. Viņš ienāca manī strauji un spēcīgi. Sajūtas bija elektrizējošas. Viņš bija tik iekarsis, ka viņam nerūpēja tas, ka mūsu spēcīgās aktivitātes uz mašīnas kapota tai varētu kaut ko deformēt. Svarīgs bija mirklis. Kaisle. Degsme. Un neizmērojama iekāre. Kulminācijas brīdi es sasniedzu, kad vienlaikus kustoties manī, viņš ar mēli glāstīja un skūpstīja manas krūtis. Es biju absolūtas baudas varā, un viņš tāpat. Viens brīdis, un viņš satvēra mani cieši un turēja, līdz jutu, ka viņš beidza. Es atgūlos uz kapota, lai spētu atgūties no baudas pārpilnības sevī. Pēc brīža, Kristaps mani piecēla un nesa uz ezera pusi. Ūdens lieliski atveldzēja mūsu abu ķermeņus, kas dega pēc neķītrajām rotaļām. Sajūtas bija neaprakstāmas. Vairs jau tikai rāmi apskāvieni un skūpsti.

Tas bija viens no mūsu vasaras karstākajiem piedzīvojumiem.

Līva

Foto no: http://lovesexandspirit.com/programs/workshops/ex-sex-illicit-car/

1699875429_8511.jpg