Sekss ar tikko iepazītu svešinieku


Ir 27. janvāra diena, sērfoju pa interneta portāliem un te pēkšņi saņemu vēstuli no simpātiska puiša vārdā Raitis. „Sveika, nevēlies iepazīties?” svešinieks jautā. Tā kā pašai uz doto brīdi nav ko darīt, nolemju uz vēstuli atbildēt. „Sveiks, varam kaut ko mēģināt!” rakstu puisim. Tālāk jau seko nākamā vēstule no Raita. „Nevēlies pēc pāris stundām satikties un aiziet uz kino?” viņš jautā. Uz šo aicinājumu vēlos atbildēt noraidoši, jo uzskatu, ka nav normāli, ja svešinieks aicina uz tikšanos jau pēc pāris minūšu sarakstes. Bet kaut kas iekšēji urda, lai uzrakstu pozitīvu atbildi. Tad nu uzrakstu, ka varam tikties. Sarunājām vietu un laiku. Tikšanās jau pēc 3 stundām...

Pienācis tikšanās brīdis. Satiekamies, sasmaidāmies un dodamies uz Raita izvēlēto kino filmu. Skatāmies filmu un jūtu, kā viņš paņem manu roku, satver to cieši un uzliek sev uz ceļgala....Filmas beigās simpātiskais puisis pat nedomā atlaist manu roku, tad nu sadevušies rokās dodamies uz Raita automašīnu, lai viņš varētu mani aizvest mājās. Iekāpjam automašīnā un braucam. Brauciena laikā savu roku uzlieku viņam uz ceļgala un viņš to satver gluži tāpat kā kinoteātrī. Visu ceļu pavadām sarunās. Esam piebraukuši jau pie manām mājām un es nodomāju, kāpēc gan neieaicināt jauko puisi iekšā. Raitis pat neapdomājoties piekrīt, sakot, ka uz kādu pusstundiņu varētu uzkavēties.

Ieejam iekšā un es aicinu puisi apsēsties viesistabā uz dīvāna. Apsēžamies cieši blakus, saskatāmies un starp mums uzvirmo neizskaidrojama kaisle, kas liek mūsu sirdīm pukstēt straujāk. Piekļaujamies cieši viens otram klāt un ļaujamies skūpstam. Puiša rokas paslīd man zem maiciņas....zem krūštura....Skūpstoties apguļamies un puisis sāk skūpstīt manu kaklu, kas mani vēl vairāk uzbudina..mmm...puiša rokas lēni slīd pār manu augumu, ar vien zemāk un zemāk līdz nemanāmi ieslīd man zem biksītēm. Viņa glāsti un pieskārieni ir tik maigi!

„Vai drīkstu tevi izģērbt?” viņš jautā. Nedaudz vilcinoties, es piekrītu. Viņš lēni novelk man maiciņu, reizē skūpstot no nabiņas...pār krūtīm uz augšu, beidzot ar manām lūpām. Viņš atāķē krūšturi un maigi ar mēles galiņu laiza krūšu galiņus. Ak, jūtu kā tie piebriest viņam pie lūpām! Tālāk viņš novelk man bikses un ķeras klāt biksītēm, lēni tās slidinot uz leju, reizē ar kaislīgiem skūpstiem skūpstot no nabiņas uz leju. Jūtu viņa nerātno mēlīti jau pie vagīnas...mmm...tā slīd pāri. Ak, mēlīte ieslīd manā miklajā caurumiņā! Puisis vēl nedaudz palaiza mani, padarot manu vagīnu vēl sulīgāku un gribošāku. Tad Raitis pieceļas augšup un novelk savas drēbes. Viņš to izdara ātri un nevilcinoties. Ouu, viņš pieglaužas man klāt ar savu sakarsušo ķermeni! Jūtu, kā viņa piebriedušais loceklis skaras klāt pie mana gribošā caurumiņa. Mēs turpinām kaislīgi skūpstīties. Manas rokas noslīd līdz puiša loceklim. Ar vienu roku maigi glāstu peņa galviņu un ar otru glāstu viņa oliņas. Jūtu, ka viņa penis ir kļuvis pavisam ciets.

„Varbūt vēlies nelielu orālo baudu?” pārtraucot skūpstu, jautāju. „Ja tev nav iebildumi, tad droši ļaušos Tev!” Raitis nosaka. Viņš nevilcinoties noguļas uz muguras. Skūpstu viņam kaklu un lēni, ar maigiem glāstiem un mēlīti, slīdu pār viņa spēcīgo augumu uz leju. Rokas lēni pieskaras piebriedušajam penim, slīdu arī ar mēlīti zemāk un pieskaros ar to locekļa galiņam un maigi to kairinu… Puisis ar rokām ieķeras man matos un saka: ”Ak, tu esi tik prasmīga!” Turpinu laizīt peņa galviņu un tad lēni ieslidinu locekli sev mutē…mmm…sāku intensīvi sūkāt, reizē nedaudz stiprāk ar rokām masējot locekli. Puiša rokas stingrāk satver manus matus, viņš neiztur un uzvelk mani augšā. „Es vēlos tevi tūlīt pat, tu esi mani iekārdinājusi ar savu smaidu, acīm, lūpiņām. Ak, ar visu augumu! Vēlos tevi kārtīgi paņemt, piekritīsi?” viņš jautā. „Mmm…vilinošs piedāvājums, arī es vēlos tevi sajust!” klusi nosaku.

Esmu uz Raita spēcīgā auguma, mans caurumiņš atrodas tieši pie viņa locekļa…mmm…maigi un lēni viņš to ievada manī…oooo…ak…pār visu ķermeni pāriet patīkamas tirpas. „Drāz mani, drāz!” esmu iekarsusi un netīši iesaucos. Nedaudz nokaunos, puisis to pamana. „Viss kartībā, tas mani vēl vairāk uzbudina!” viņš nosaka. Pēkšņi puisis mani nogulda uz muguras, es paplešu kājiņas. Raitis manā caurumiņā iesprauž savu piebriedušo peni. Sākumā lēni, tad ar katru nākamo kustību ar vien stiprāk! „Jā, dari tā vēl! Stiprāk, stiprāk!” es skaļākā tonī nosaku. Puisis paklausa un sajūtu viņa spēcīgos un baudpilnos grūdienus. Drāžamies neprātīgi, mūsu ķermeni deg ugunīs no kaisles un baudas, ko viens otram sniedzam. Pārejam uz sunīšu pozu. Es nostājos uz celīšiem un jūtu, kā puiša loceklis pieskaras manam dupsītim. Viņš nedaudz ar to man pabraukā gar dupsīti un lēni ieslidinās manā caurumiņā…mmm…tā neaprakstāmā bauda, kas mani pārņem. „Vēlos, lai tu mani kārtīgi no aizmugures izdrāz! Drāz tā, lai tu sasniegtu savu kulmināciju!” es saku. Puisis sāk mani drāzt ar vien ātrāk, ātrāk…ar katru grūdienu jūtu neaprakstāmu baudu. Jūtu baudu, ko vairs pati nespēju izturēt…mmm… mani pārņem zosāda un esmu savas baudas virsotnē. Jūtu, kā Raita loceklis mana caurumiņā ir piebriedis tā, ka gatavs tūlīt pat šaut! Arī viņš jūt, ka sperma laužas ārā, tāpēc izvelk savu peni no manis. Es aši apgriežos un turpinu viņam masēt. ”Nāk, nāk!!!” viņš saka. Es sāku intensīvāk masēt, sperma sāk šļākties ārā…turpinu masēt..sperma nošļāc manas krūtis, kaklu, rokas…turpinu masēt…līdz viss viņš ieguvis savu maksimālo baudījumu. Bezspēkā un kaisles eiforijā viņš noguļas gultā un es viņam blakus…

Pagājis neilgs laiciņš, pieceļamies un nesteidzoties apģērbjamies. Es pavadu Raiti uz mašīnu. Abi izrunājam, ka tā bauda, ko guvām viens no otra, bija neaprakstāma. Nenožēlojām ne mirkli! Pirms Raitis dodas mājup, sarunājām, ka šī nav mūsu beidzamā tikšanās reize. Saskūpstāmies un atvadāmies.

Foto: http://youqueen.com/life/11-dream-moods-interpretation/

901666698_8510.jpg