Divi metri baudas


Ir kluss piektdienas vakars un viss norit kā parasti. Tikai šoreiz saviļņota un priecīga nepacietīgi gaidu tevi ciemos. Labu emociju vadīta, klāju galdu ar pašas gatavotu mielastu. Pēkšņi atskan durvju zvans, priecīga steidzos atvērt durvis.

Tur stāvi tu! Ilgi, pacietīgi gaidītais manas dzīves vīrietis. Par mani stipri garāks, aptuveni divus metrus garš, kārtīgas miesas būves, mirdzošām acīm un platu smaidu sejā. Acu skatieniem satiekoties un maigā balsī sakot tev: "Sveiks”, aicinu nākt iekšā dzīvoklī. Sperot platu soli pāri slieksnim, tu nekautrējoties ienāc iekšā un drosmīgi pasniedz man garu, skaistu, sarkanu rozi, kuru kārtīgi biji paslēpis aiz savas platās, muskuļotās muguras. Apburošā pārsteiguma dēļ sastingusi un samulsusi dziļi ievelku elpu. “Paldies!” teicu pastiepjoties uz pirkstu galiem un sniedzu tev skūpstu, kuram tu kaislīgi atbildi. Mēģinot atgūties no fantastiskā pārsteiguma, aicinu tevi tālāk pie galda. Lēnām un nesteidzīgi tu noģērb virsdrēbes un dodamies uz virtuvi. Mierīgā divvientulībā, patīkamā gaisotnē izbaudām vieglas vakariņas. Kārtīgi pavakariņojuši un salējuši šampanieti mūsu ceļš tālāk ved uz viesistabu.

Piepildītām šampanieša glāzēm laiski atguļamies dīvānā un skatāmies televizoru. Sajūtot tavu roku silto apskāvienu, pieglaužos tev tuvāk un izjūtu lielu drošības sajūtu Šķiet, ka laiks apstājas un varu pilnībā izjust tavu klātbūtni. Pārslēdzot TV kanālu uz kanālu, uzduramies divu cilvēku skaistam dzīvesstāstam. Emocijas sit augstu vilni – ir smiekli un asaras. Šo emociju vadīta, pieglaužos tev tik tuvu cik vien var, izbaudot katru minūti, kad esi man līdzās. Jūtos laimīga, sajūtot tavu atbalstu un acis aiz laimes pieverot, sāku vai murrāt. Filmai turpinoties, paradās kaislīgākas un erotiskākas ainas, kas liek tavai rokai lēni un jutekliski ar pirkstu galiņiem slīdēt pār manu muguru. Lēnām, griežot galvu pret tevi, sāku skūpstīt tavu silto ķermeni. Skūpstot kaklu, virzos tālāk gar auss ļipiņu, to maigi un jutekliski satverot ar zobiem. Šādi skūpstot, virzos tālāk gar zodu uz tavām sārtajām, pilnīgajām lūpām! Mūsu lūpām beidzot saskaroties, ļaujamies viens otra iekārei...

Jātnieku pozā uzsēstos uz tevis un, skūpstu vadīta, virzu tevi sēdus pozā. Mūsu rokas vijas pāri mūsu iekarsušajiem ķermeņiem, nenogurušas, neatstājot nevienu vietu neskartu, caur matiem, pār krūtīm, muguru, dibenu, kājām...Slidinot pirkstus nu jau pār tavu karsto ķermeni, sāku lēnām tevi izģērbt, novelkot kreklu un pogājot vaļā bikses. Iekāri juzdami, izģērbjam viens otru pilnībā. Skūpstot lieku tev apgulties, izjūtot katru tavu sniegto, kaisles pilno skūpstu! Uz brīdi atraujos no tavām maigajām lūpām un iemalkoju šampanieti un tev neredzot, mutē paturu ledus gabaliņu. Viegli uzbudināta ar ledus gabaliņu mutē, sāku skūpstīt tavu ķermeni, lēnām, koķetīgi virzoties lejup... Sajūtot ledus pieskārienu, tu saspringsti, bet ātri vien, skūpstiem plūstot pār tavu ķermeni un glāstiem gar locekli, tu atbrīvojies. Tava elpa paliek dziļāka un skaļāka, loceklis stingrāks, izbaudot katru manu vēso skūpstu un karsto pieskārienu... Skūpstot turpinu virzīties arvien zemāk un zemāk... Ar plaukstu satveru tavu locekli, izņemu no mutes ledus gabaliņu un maigi sniedzu ledus aukstu skūpstu loceklim, kas liek tev no sajūtām trīsēt... Skūpstot un ar mēli rotaļājoties, tevi kacinu, līdz beidzot ar lūpām apņemu to visu! Mani pirksti maigi vijas gar taviem sēkliniekiem, darbojos ātrāk un lēnāk, seklāk un dziļāk, izbaudot katru tavu vaidu un muskuļu sasprindzinājumu, kas padara mani traku! Neļaujot tev beigt, spriedzes vadīts, tu pēkšņi maini spēles gaitu un apmet mani guļus, pilnībā mani pakļaujot sev!

Kontroli pārņemdams, tu iztaisno manas rokas virs galvas. Skūpstot un glāstot katru mana ķermeņa daļiņu, tu slīdi lejup, kur, kaisles pārņemts, ar lūpām satver manu miklo vagīnu. Ar mēles galu tu rotaļājies gar manu klitoru, liekot manai elpai paātrināties. Sajūtām kāpjot tu ieslidini manī divus pirkstus. Muskuļi saspringst, elpa aizžņaudzas, rokas dūrēs sažņaudzas, sevi kontrolēt nav iespējams... Ātrāk un lēnāk, stiprāk un maigāk, ar katru tavu kustību kļūstu uzbudinātāka un elpa paliek skaļāka, līdz tas vairs nav izturams... Ar pēdējiem spēkiem, es tevi atgrūžu nost.
Pieraujos tev klāt. Skūpstoties, atelpu guvuši, es uzsēstos tev jāteniski virsū, un ļaujos tai brīnišķīgajai sajūtai, kad tavs pārbriedušais, akmens cietais loceklis lēni ienāk manī... Tavi pirksti slīd caur maniem matiem, satverot tos stingrāk, ar katru spēcīgo grūdienu kaisle aug un plūst neaptverami. Tās vadīta, es iekrampējos tavā spēcīgajā ķermenī. Tajā brīdī, turot mani jātnieces pozā, tu aiznes mani līdz galdam, noliec zemē un liec man apgriezties, paceldams vienu manu kāju uz krēsla. Stingri mani satvēris aiz vidukļa, tu lēnām, maigi, ar pašu galiņu sāc slīdēt šurpu turpu pa manu baudas pārņemto vagīnu, uzbudinot mūs abus vēl vairāk. Nepacietīgi, pagriežu galvu skūpstam, mūsu pirksti savijas un tu atkal lēnām ienāc manī... Enerģijas pārpildīti, izbaudām katru sekundi, skūpstu, pieskārienu, grūdienu līdz kaisle mūs pārņem pilnībā un klusēt vairs nav iespējams.

Emocijas plosās, pirksti aiz baudas sažņaudzas, ka vairs nav kur! Muskuļi trīc, līdz beidzot abi vienlaicīgi gūstam baudu un sasniedzam orgasma virsotni… Pilnīgā spēka izsīkumā mēs apguļamies uz pūkaini mīkstā paklājiņa turpat zemē. Cieši apskāvušies, mēģinām atgūt elpu…

Neaprakstāmu baudu guvuši, turpinām atgūt elpu. Maniem roku pirkstiem slīdot pār tavu pārkarsušo ķermeni, iezīmēju katru tava trenētā auguma muskuli! Kaut cik spēkus atguvusi, pieceļos un, tavu skatienu pavadīta, dodos uz vannas istabu gatavot vannu. Pievienojot ūdenim putas, vēroju, kā vanna piepildās ar ūdeni un putām. Pa to laiku tu esi salējis šampanieti. Gatavojoties kāpt vannā, tu mani apturi ar savu skūpstu, noskūpstot man kaklu un pasniedzot glāzi šampanieša.

Vannā tu iekāp pirmais un, pasniedzot man roku, es sekoju tev. Mēs apsēžamies viens otram pretī. Izbaudot karsti saputoto vannu un veldzējošo šampanieti, jaukā gaisotnē, uzturam patīkamu sarunu. Humoru pilnas un ar smaidu uz lūpām notiek mūsu sarunas. Vārds pa vārdam, šampanieša glāzes tikpat kā jau tukšas, vannas putas kļuvušas mazāk, ķermeņiem saskaroties un ar acīm saskatoties tu sāc sevi glāstīt. Vērojot manu reakciju, tu turpini sevi glāstīt un ar acu skatienu mudini mani tev pievienoties. Ne brīdi nevilcinoties, sāku glāstīt savas krūtis, rokām lēnām slīdot lejup līdz manai kājstarpei, sākot glāstīt savu "draudzenīti", turpinot aiztikt arī krūtis. Vienlaicīgi sevis apmierināšanai, vēroju kā tu ar vienu roku satver savu locekli, bet ar otru – sēkliniekus. Cik stingri un baudāmi tu uzbudinies. Tavs loceklis sāk piebriest, to redzot jūtu, ka tas mani vēl vairāk uzbudina un mani krūtsgaliņi paliek cietāki un jūtīgāki. Vērojot viens otra spēlītes, ritmiski vienādi, kāpinām kaisli. Ūdens jau padzisis, bet paliek tikai karstāk un karstāk… Savu baudas līmeni ceļu masējot sev klitoru, bauda lēnām aug, bet tavi, pēkšņi manī ieslīdējušie pirksti, padara mani traku. Es ar savu otru roku, tevis mudināta, satveru tavu locekli. Tas ir piebriedis ciets, tik ļoti, ka pat jūtu katru tā dzīslu. Vienā ritmā sākam viens otru apmierināt. Muskuļi atkal sastingst, aiz baudas sākam trīsēt, temps tikai kāpj, kāpj un kāpj… Jūtu, ka esi gatavs beigt un es tā pat… dažas sekundes un abi atkal gūstam pilnīgu apmierinājumu! Satverdams mani aiz rokas, tu pievelc mani sev klāt un sniedz elpu aizraujošus skūpstus. Satverdams mani aiz dupša, vietām skūpstot ar zobiem iekožoties manā apakšlūpā. Šādi mēs nobeidzam mūsu mīlas un kaisles pilnos mirkļus.

Nomazgājam viens otru, zem tekošās dušas. Dvieļos ietinušies, dodamies uz guļamistabu, lielajā gultā apgūlušies, cieši, kaili apskāvušies, miegam ciet…1771700877_8509.jpg