“Erots” un "SexyStyle" iesaka pieaugušo rotaļlietas baudas virsotņu sasniegšanai


Jau šajā nedēļas nogalē – 21. un 22. februārī – Ķīpsalā notiks pasākums tikai pieaugušajiem “Erots 2020”, kurā varēs ne vien vērot seksīgus priekšnesumus, bet arī iegādāties erotiskas mantiņas mīlas dzīves dažādošanai.

“Latvieši paliek arvien drosmīgāki, un arvien populārākas kļūst rotaļlietas, aksesuāri un intīmās kosmētikas produkti, ko var lietot kopā ar partneri,” norāda Latvijā vispopulārākā erotisko preču interneta veikala “SexyStyle” pārstāve Vikija Klišāne.

Arī festivālā “Erots” varēsi izvēlēties sev piemērotāko erotisko veļu, masāžas eļļas, intīmās labsajūtas līdzekļus un dažādas rotaļlietas mīlas izpriecām. Bet, lūk, dažas iecienītākās!

Labākais palīgs sievietei guļamistabā – klitorālais stimulators
Sievietes fiziskajai un emocionālajai veselībai orgasmi ir vitāli nepieciešami, tādēļ viena no populārākajām rotaļlietām, ko izvēlas gan sievietes pašas sev, gan arī vīrieši iegādājas kā dāvanu mīļotajām, ir klitorālais stimulators “Womanizer”. Ar šī efektīvā stimulatora palīdzību sieviete orgasmus var sasniegt ļoti viegli un ātri – 98 % sieviešu, lietojot šo brīnumierīci, sasniedz orgasmu mazāk nekā 5 minūtēs!

Lielāki un mazāki masturbatori vīriešu baudai
Populāras rotaļlietas stiprā dzimuma baudai ir masturbatori, kas padara locekļa masāžu īpaši patīkamu un aizraujošu. Tie var būt gan mazi un kompakti kā “Tenga Egg”, gan izmēros lielākas rotaļlietas, kas ar savu īpaši izstrādāto tekstūru sniegs maksimāli intensīvu stimulāciju, palīdzot vīrietim arī uztrenēt seksuālo izturību, lai novērstu pāragru kulmināciju. Dāmas vīrieša lutināšanai bieži vien izvēlas jau pieminēto “Tenga Egg” vai “Fleshlight Quickshot”, kas ir labs palīgs orālajā seksā un ļauj radīt vīrietim sajūtu, ka tiek lietota baudpilnā dziļās rīkles tehnika.

Spēles nerātnām pāru aktivitātēm

Savu mīļoto iepazīšanai un iepriecināšanai latvieši bieži izvēlas arī dažādas spēles, piemēram, tepat Latvijā ražotās spēles pāriem – “Joyful Couple” vai “OpenMity”, kas sniedz jaunas idejas romantiskām un nerātnām pāru aktivitātēm.

Sveces, kas pārvēršas par masāžas eļļām
Klasiskajām masāžas eļļām ir uzradies jauns konkurents – masāžas sveces. Tās izskatās kā parastas sveces, bet sveču vaska vietā ir sacietējusi masāžas eļļa, kas liesmas siltuma ietekmē izkūst. Šo silto, aromātisko eļļu var liet uz ķermeņa un veikt juteklisku masāžu.

Rotaļājies ar partneri, pat neatrodoties blakus
Ļoti mūsdienīgas un jautras rotaļlietas ir vibrolodītes (“Lovense Lush 2”) un pāru vibratori (“We-Vibe Sync”), kuri ir vadāmi ar telefona lietotni. Pateicoties iespējai tās kontrolēt ar telefona palīdzību, ir iespējams rotaļāties ar savu partneri pat neatrodoties blakus. Šis ir ideāls risinājums attiecību uzturēšanai no attāluma.

“Erots” nav tikai pasākums, tas ir piedzīvojums! 21. un 22. februārī perfekti vīriešu un sieviešu augumi striptīzšovos un priekšnesumos visām gaumēm, meistarklases, galvu reibinoša ballīte, nozares zinošāko pārstāvju konsultācijas un konkursi ar vilinošām balvām! Festivāls ir piemērots gan vienam apmeklētājam, gan pārim, gan draugu vai paziņu kompānijai. Satiec valdzinošus skatuves māksliniekus un nofotografējies ar viņiem! “SexyStyle Academy” zonā izzini baudas anatomiju un labsajūtas psiholoģiju, kā arī saņem iedvesmu jauniem seksīgiem eksperimentiem. Sajūti, izzini, baudi un piedalies!

Ja vēlies būt pavisam tuvu māksliniekiem un gūt pavisam īpašu pieredzi, iegādājies VIP biļeti, kas nodrošinās vietu blakus galvenajai skatuvei.

Ieeja no 18 gadu vecuma! Biļetes pieejamas “Biļešu servisa”’ kasēs visā Latvijā (www.bilesuserviss.lv), kā arī www.bezrindas.lv. Festivāla biļete derīga vienreizējai ieejai vienā no pasākuma dienām. VIP biļete derīga izvēlētajai pasākuma dienai, izvēlētajam cilvēku skaitam.

Erotikas festivālu “Erots” organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. Pasākumu atbalsta “Sexy Style”, “One Touch”, “SM-studio” un “Bellevue Park Hotel Riga”. Informatīvie atbalstītāji: “TVNET”, “Travelnews.lv”, “Žirafe”, “Tauta.lv”, “Draiskajiem”, “Radio NABA”, “Vipi.lv”, “slavenibas.lv”, “krusttevs.com” un “CityRiga.lv”.

“Erota 2020” norises laiki:
21. februāris 20.00–03.00
22. februāris 19.00–03.00

Plašāka informācija: www.erots.lv, facebook.com/ErotsLV/ un instagram.com/erots.lv/

202833566_10009.jpg
1351150342_10009.jpg
1278872434_10009.jpeg
781746289_10009.jpeg
883209695_10009.jpeg